gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

LYS Maratonu Başladı

Konu, 'Çöplük' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

LYS, lys sınavı, sınav maratonu, lys sınav tarihleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Bildiğiniz gibi zorlu bir süreç olan LYS maratonu başlamış bulunuyor melekler. Zorlu bir süreç olmakla birlikte bir çok öğrencinin ter dökeceği bir sınav gerçekleşecek. Bizler ise başarılar dilemekten başka yardımda bulunamıyoruz maalesef ki.

Üniversiteye girişte ikinci aşama sınavı olan LYS Matematik Sınavı (LYS-1) ile saat 10. 00 da başladı.

Üniversiteye girişte ikinci aşama sınavı olan Lisans Yerleştirme Sınavları, Matematik Sınavı (LYS-1) ile saat 10. 00 da başladı.

LYS-1 sınavı, Türkiye'de 81 il merkezinde ile Lefkoşa'da yapılıyor. 624 bin 48 adayın ter döktüğü LYS-1, 120 dakika sürecek ve öğrencilere toplam 80 soru yöneltilecek.

Öğleden sonraki oturumunda ise 41 bin 580 öğrencinin katılacağı Yabancı Dil Sınavı (LYS-5) yapılacak. - Ankara

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    heyy sınav nasıldı kızlar ya ben matematiği yetiştiremedm dönemedm boşlara :S

3. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    lys ye giren herkese geçmiş olsun..

LYS Maratonu Başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Monotonluk Maratonu

Sagopa Kajmer - Monotonluk Maratonu

Kolera Verse: Benimle kal! Hevesim kursağımda takılı kaldı Gözlerim telaş timsali her ölende ağladı Pervasız tenin gözümü aldı komada martı Lodos mağduru melteminde ayıldı ve Yalnız uyandı. Suskunluğum minnetimdi Yokluğun varlığı kanattı kendimi limana Bağladım uçarı aklım halattı kararlarım ve kesin seçimin bütünü eşittir hayattı bacaklarım kırıldı adın koluma kanattı (Kanat) Burun buruna...
  2. Kolera - Monotunluk Maratonu

Kolera - Monotunluk Maratonu

(Sagopa Kajmer & Kolera) Nakarat: Bırak, yine başa döndü bu dünya Yine sona sardı aynı kaset, bıktım!... Bu monotonluk maratonu. Onu tanı!... İçine düşünce koştur!!! Sago Verse: Derin bir denizin dibine çökmüş, bir hazine aşk denen Gafilen bir av olur aniden. Bir kalp,ve diğeri hükmeden. Benden uzakta olsun derdim körpecik çocukken. Gücümü toplamam gerekti aldanışımı yaşarken...
  3. Lys Sorgulama Sayfası LYS sonuçları

Lys Sorgulama Sayfası LYS sonuçları

lys sorgulama lys sonuç öğrenme sonuçları sınav sonucu lys sonuçları, lys sınav sonuçu öğrenme sayfası, sorgulama, sonuç bulma hakkında bilgiler... Lys sınavına giren arkadaşlarımız, melekçikler ve değerli misafirlerimize müjdeler olsun. Sınava girdiniz ve sonucunuzu bulmak istiyor iseniz hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak sınavdan kaç puan aldığınızı bulabilirsiniz. Evet meleklerim...
  4. Ygs lys!!!

Ygs lys!!!

Ygs hazırlanıyorum:/ ve çok az bi zaman kaldı artık.hangi bölümü istedğimi buldum artık ingilizce işletme dşünüyorum.ama bnm kazanablceğim en iyi üniversite eskişehir.ya o da olmazsa ne yaprım blmiyorum.daha dşük puanlı yerler var yalove pamukkale afyon gibi.aranızda işletme okuyan var mı? bu özel şirketlerde üniverstenn adının olmaması sorun olur mu? lütfen yardımcı olun :grev:
  5. maraton

maraton

maraton kaç km dir

Sayfayı Paylaş