gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

M.A. Erbil'den Nafaka Ödemekten Yoruldum Açıklaması !

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Mehmet ali erbil, nafaka, açıklamaları, antalya festivali hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Bir süre önce boşanan Mehmet Ali Erbil eski eşlerine nafaka ödemekten yorulduğunu antalya festivalinde dile getirmiş melekler.

ANTALYA’da Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen 8’inci Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde, Mehmet Ali Erbil ve Demet Akalın sahneye çıktı. Seyircilerin arasına girip hayranlarıyla sohbet eden Erbil, nafaka ödemekten yorulduğunu söyledi.

Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde, Mehmet Ali Erbil şov yaparken, sırasıyla sahneye Miss Kemer International Güzellik Yarışması’nın finalistleri ve sanatçı Demet Akalın çıktı.

Binlerce vatandaşın izlediği organizasyonda sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil, izleyicilerin arasına girerek bir süre onlarla sohbet etti. Esprileriyle izleyenleri güldüren Erbil, seyircilere ödediği nafakalardan yakındı. Kızı Sezin’in annesi Muhsine Kamiloğlu ile 2 kez, diğer kızı Yasmin’in annesi Nergis Kumbasar ve Sedef Altuntaş ile dünyaevine giren ve son evliliğini ise Tuğba Erbil ile yaparak 5 kez nikah masasına oturan ünlü şovmen, hayranlarına, "Nafaka ödemekten yoruldum" dedi. Sahneye Göynük Belediye Başkanı CHP’li Necati Topaloğlu ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Anatürk’ü de çıkaran Erbil, burada bir de mini yarışma yaptı.

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oda çorap değiştirir gibi eş değiştirmesin, adam kadınlar konusunda kendini aştı. Olsuın o kadarda, nafakaymış, ya evlenmedikleri ne olacak:) Ohh canıma değsin az ona az :D Az çapkınlık yapsın, tatlı tatlı yemenin, acı acı.... vardır :D:D

M.A. Erbil'den Nafaka Ödemekten Yoruldum Açıklaması ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nafaka

Nafaka

Kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iliyiğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına; Nafakada aşırı cömert devarandığını görmek nifak ve bozzgunculuğa delalet eder.Rüyada kanunen beslemege mecbur oldugunuz bir kimseye nafaka verdiginizi veya kanunen sizi beslemege mecbur olan...
  2. Borç ödemek

Borç ödemek

Rüyada bir borcu ödedigin! gören kimse, dogdugu yerleri ziyaret eder veya bir fakire iyilikte bulunur veya dünyada ona güç olan bir sey kolaylasir, veya yardim, sahitlik yahut keffaret veya hacc ya da zekat gibi seyleri eda eder. Bazi tabirciler rüyada bir borç ödemek yolculuktan dönme-ye isaret eder, dediler.

Sayfayı Paylaş