gebe
  1. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

M.M Kim Gitse Üzülürdün..

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında يeKe®îм tarafından paylaşıldı.

Meleklerim Bu forumdan Kim yada kimler gitse çok üzülürdünüzgüle güle
    Ben başlıyayım..Uzun zamandır üye değilim birçoğunuzu tanımıyorum;

Ama tanıdığım kadarıyla HAYAL gitse çok üzülürüm..:cry:

Hızır gibi her yardımıma yetişiyor ...Kırmadan incitmeden yardımcı oluyor.
    :bebeğim:

M.M Kim Gitse Üzülürdün.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Üzülürsün

Doğuş - Üzülürsün

Dayanamam diyordun ayrılamam Yaşayamam diyordun yaşıyorsun bensiz Dayanamam diyordun ayrilamam Katlanamam diyordun ayrilamam Benden ayrıldığına üzülürsün üzülürsün ağlarsın Üzülürsün üzülürsün yanarsın Benden ayrildigina uzulursun uzulursun aglarsin uzulursun uzulursun yanarsin Yalancısın biliyorsun senden ne istedim Güvendiğim dağlardaki kardan farklı değilsin Benden ayrıldığına üzülürsün...
  2. Kim Dokunduysa Sana Ona Git...

Kim Dokunduysa Sana Ona Git...

Yapma , dokunma Kim dokunduysa sana … ona git Nerde unuttuysan beni … orda kal Ezdirmem kendimi sana “Yaptım çünkü asık oldum” deme , konusma Ona öyle demezler buralarda Alem inansa sözüne ben inanmam... Bes para eder mi varlıgın ? Ki yoklugun beni acıtsın Alem egilsin önünde , ben egilmem Yapma , dokunma Kim dokunduysa sana … ona git Nerde unuttuysan beni … orda kal Ezdirmem...
  3. Survivor Ünlüler Gönüllülerden kim gitsin?

Survivor Ünlüler Gönüllülerden kim gitsin?

sörvayvır ünlüler survivor ünlüler kim survivor kim gitsin gönüllüler oy verme gönüllüler oy kullanma survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden bu hasta kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden kim elensin, survivor ünlüler gönüllüler kadrosu, survivor ünlüler gönüllüler bu...
  4. Ali Taran gitti Yerine kim Geldi?

Ali Taran gitti Yerine kim Geldi?

yeteneksizsiniz türkiye jürisi, ali taran, sergen yalçın, yeni jüri hakkında genel bilgiler Evet melekler yeteneksizsiniz türkiyede juri değişikliği olmuş ayşe özyılmazelle evlenen ali taran juriden ayrılmış yerine başka ünlü bir isim gelmiş işte haberin detayları Ekranların dahi çocuğu Acun Ilıcalı’nın Türk televizyon ekranlarına kazandırdığı sevilen yarışma formatı Yetenek...
  5. Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti

Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti

Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti Arkadaşlar Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti merak ediyorum izleyemedim kimin gittiğini:S

Sayfayı Paylaş