gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

m-sure kullananlar var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için doktorumuz bize m-sure isimli ilaçtan verdi. Acaba bu ilacı kullanırken eşim nelere dikkat edecek. Daha önce bu ilacı kullanan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Eşinizin dikkat etmesi gereken hususları şöyle sıralayabiliriz;
    * Dar iç çamaşırı giyilmemesi
    * Aşırı sıcak duş ve sahunalardan kesinlikle uzak durulması
    * Radyasyon saçan yerlerden , cep telefonundan,sürekli bilgisayar başında olmaktan uzak durmaya çalışılması
    * Aşırı stresten uzak durulması.
    * Hayata sürekli pozitif bakılması
    * Hergün 1 saat egzersiz yapılması (yürüyüş)
    * Kesinlikle asitli, gazlı kola, fanta gibi içeceklerden uzak durulması
    * Kesinlikle alkol içilmemesi , sigaradan mümkün mertebe uzak durulması
    * Bol, bol sebze ve meyve tüketilmesi
    * Doktor tavsiyesi hariç, yüksek mg antibiyotik ilaçları zorlanmadıkça alınmaması

m-sure kullananlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.
  2. Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Kızlar Derma roller isimli bir aparat var bunun sayesinde yara yanık sivilce izlerinden ve güneş lekelerinden kırışıklıklardan kurtululabileceği yazılmış. Acaba bu üründen hiç kullanan ol du mu tavsiye ediyor musunuz ?
  3. Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ?

Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ?

Kızlar norlevo hapı nasıl kullanılıyor nelere dikkat etmek gerekiyor. Bir birlikteliğim oldu bugün ama ben nasıl kullanılacağı hususunda tereddüt yaşıyorum nelere dikkat etmeliyim arkadaşlarım ?
  4. folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

1 düşük yaşadım kontrole gittiğimde hiç bir sıkıntı olmadıgını ancak korunmayı bırakmadan 1 ay önce folbiol diye bir ilaç içeceksin dedi.hamile kalıncada elevit tonatal a döneceğiz dedi vitamin ve kansızlık için kullanılan bir ilaç oldugunu duydum bilgilendirecek olan varmı
  5. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.

Sayfayı Paylaş