gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

M200 oyunu(Hafızanızı ölçün)

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

http://www.e-oyunlar.com/memory2000.htm
    İlk olarak Play Game tıkla..YÖN: FARE AMAC: Tuşlardaki ışıkları izle ve onlara tıkla.
    Ve bunu ne kadar uzun yapabilirsen o kadar iyi. Bakalım ne kadar dayanabilceksiniz

M200 oyunu(Hafızanızı ölçün) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kişiliğinizi Ölçün

Kişiliğinizi Ölçün

Bu test birçok profesyonel kuruluş tarafından insanların iç dünyalarını ve insanlarla ilişkilerini değerlendirmek için kullanılmaktadır. Testin sonuç kısmına bakmadan hemen çözmeye başlayınız. Cevapları geçmişinize göre değil, şimdiki durumunuza göre veriniz. 1. Kendinizi ne zaman en iyi hissedersiniz? (a) Sabahları (b) Öğlenden sonra ve akşama doğru (c) Gecenin ilerleyen...
  2. Hafızanın İşleyişi

Hafızanın İşleyişi

laroksil yan etki laroksil nedir içeriği kullananlar Genel hafıza Hayatınızın tüm alanlarında kullanabileceğiniz güçlü bir hafızaya sahip olmaya hazır mısınız? Güçlü bir hafızayı gerçekten istiyor musunuz? Bunu gönülden, heyecanla, tüm kalbinizle istemelisiniz. Şu halde doğru yerdesiniz. Sizi tebrik ediyor ve mutlulukla karşılıyoruz. Bu işi kolaylıkla ve çok yorulmadan gerçekleştirebilme...
  3. Hafızayı Kaybı

Hafızayı Kaybı

Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Hayatınızı seminer vererek kazanıyorsanız, bu durum tam...
  4. aklını ölç

aklını ölç

aklını ölç akıllı mısın testi akıllımısın testi Akıllı mısın ölç de görelim:) Akıllı biri misiniz?
  5. Hafızanızın gücünü ölçün

Hafızanızın gücünü ölçün

Her zaman "Hatırlayacağım, hatırlıyorum…" demelisiniz çünkü "Unuttum, hatırlayamıyorum…" derseniz o bilgi asla aklınıza gelmez. Gelin hafızanızı test edelim. Arziye, Şaziye ve Raziye üç kız kardeştir. Üçü de birbirinden unutkandır. Arziye bir gün evlenir ve kardeşleri evine ilk kez gelir. Arziye not eder; kahve ikram edeceksin, yemek ikram edeceksin, çay, meyve… ikram...

Sayfayı Paylaş