gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Maço Arda'dan Sinem'e Yasak

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Arda ve Sinem bana göre birbirlerine çok yakışan bir çift umarım birliktelikleri evlilikle noktalanır :tik: [​IMG]

SEMPATİKLİĞİYLE TANINAN ARDA TURAN MAÇO ÇIKTI!

Oyuncu Sinem Kobal ile Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan 2 aydır aşk yaşıyor.

Arda Turan, Sinem Kobal’a 3 yasak getirmiş. Yıldız futbolcu Sinem Kobal’ın filmlerde öpüşmesini ve soyunmasını istemiyormuş.

Arda, Sinem’in geceleri tek başına dolaşmasını da yasaklamış.

Maço Arda'dan Sinem'e Yasak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Maço Erkek

Mahsun Kırmızıgül - Maço Erkek

Sen büyük Sehirlerin süslü kizi Ben uzak köylerin garip çocugu Senin dudaklarin boyali ellerin ojeli Benim ayaklarim çatlak ellerim nasirli Senin dogdugun büyüdügün kentlerde Çikar fabrika dumani Benim dogdugum uzak köylerimde çikar tezek Dumani Dedim ya güzel gözlüm Ben sevdim mi allahina kadar severim Ben anlamam poptan cazdan operadan Ben anlarim halaydan Horondan zeybekten uzun...
  2. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  3. Arda'dan Sinem'e Öpücük Yağmuru

Arda'dan Sinem'e Öpücük Yağmuru

Uzun süre aşklarını yalanlayan Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Arda Turan ve oyuncu Sinem Kobal'ı artık aşklarını gizleme gereği duymuyorlar sanırım... GALATASARAY'IN GENÇ KAPTANI ARDA TURAN VE UZUN SÜREDİR AŞK YAŞADIKLARI HABERLERİNE RAĞMEN ARKADAŞ OLDUKLARINI HER FIRSATTA DİLE GETİREN SİNEM KOBAL'IN DÜN AKŞAMKİ ROMANTİK DAKİKALARI MEGA MAGAZİN KAMERALARINA YANSIDI. Bir balıkçıda baş...
  4. Kadınlar Maço Sever

Kadınlar Maço Sever

Ben şahsen çok romantik duygusal erkeklerden hoşlanmam...Hele metroseksüellerden hiç hazetmem :D:D Bana göre erkek biraz maço olacak...Kadınların genelide benim gibi düşünüyormuş melekler... Peki sizin düşünceniz nedir bu konuda :tik: Metroseksüellik dünya basının gündemini hâlâ meşgul etse de, yapılan araştırmalar kadınların ’sert’ erkekleri tercih ettiğini kanıtlıyor. Amerika’daki 18...
  5. Arda'dan ayrılık açıklaması

Arda'dan ayrılık açıklaması

İspanya'nın Athletico Madrid takımında top koşturan milli futbolcu Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal'la ayrıldıkları iddiasıyla ilgili konuştu. 'ARAMIZ LİMONİ AMA...' Akşam gazetesi magazin servisinin, antrenman sırasında ulaştığı Turan, "Bir süredir aramız limoni. Ancak bu ilişkinin bittiği anlamına gelmiyor" dedi. 2.5 yıldır birlikte olan ve haziran ayında hayatlarını...

Sayfayı Paylaş