gebe
  1. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0

macun yazıyom hamıle kalmak isteyenler mutlaka uğrayın buruya

Konu, 'Gebelik' kısmında pirenses tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak için karanfil hamile kalmak icin macun için macunlar macunla kalanlar bıde arrkadaşımız 6 yıldır tup bebek 3 kere aşılama yapmış olmamış bu macunu kullanmış hamıle kalmış bırıde 12 sene sonra hamıle kalırmış

2. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar cok acıl işim cıktı sonra yazacam kusura bakmayın bıraz uzun macun

3. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar macunu yazıyom
    karanfil<30 gr<
    karabiber<30 gr<
    kebariye<30 gr<
    tarcın<15 gr<
    üdül kahr<15 gr<
    kereviz tohumu<15 gr<
    anoson<30 gr<
    kişniş<30 gr<
    ısırgan tohumu<30 gr<
    havuc tohumu<30 gr<
    şalgam tohumu<30 gr<
    turp tohumu<30 gr<
    mesteki<30 gr<
    sakız<30 gr
    sinameki<30 gr<
    akkünnük<30 gr<
    üzerlik tohumu<30 gr<
    çörek otu<60 gr<
    misk< 5 tane çekırdek<
    şeker<200 gr<
    bal<200 gr<
    bu baharatları baharatcıya goturuk öğüttürüp bal ile karıştırıp sabah akşam eşin ile kendin bır yemek kaşığı yıye ceksin 1 ay adetın bıtınce kesınnıkle adetlı ve cunup başlamıcan başlarken peygamberımıze besmele cekıp 3 ihlas 1 fatiha okuyup hediye edcen inşallah sebeb

macun yazıyom hamıle kalmak isteyenler mutlaka uğrayın buruya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnızlık zor olsa da bazen huzur verir insana.... İşte bu resimler yalnızlığı anlatan örneklerden sadece bazıları;)
  2. bebek isteyenler mutlaka okuyun

bebek isteyenler mutlaka okuyun

bebek istiyorsunuz ama olmuyor mu gelin bide bunları deneyinnn ilişkiye girmeden önce yastık hazırlayın daha sonra esiniz üste olacak sekilde ilişkiyee girin hemen sonra poponuzun altına yastık katın ve ayaklarınızı yukarı kaldırın yarım saat böyle bekleyin sonra normal sekilde uzanın ama tualete 2 saat kadar gitmeyin geceleri daha etkili olur işinizdeki sıvının akmamasını saglayın allah...
  3. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  4. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  5. Hamıle kalmak ıstıyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Hamıle kalmak ıstıyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Merhaba melekler , hanımlar ben sıteye yenı uye oldum..Ben yaklasık 7 aydır ewlıyım esım ve ben bebek ıstıyoruz daha hıc korunmadım ama hamıle kalamıyorum. Fazla kılolar yuzunden olabılr mı sızce ?

Sayfayı Paylaş