gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

maddenin görülebilir özellikleri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen bana maddelerin görülebilir özelliklerini maddeler halinde yazar mısınız teşekkür ediyorum.

2. mahsuma esen

mahsuma esen Forum Okuru

hiç işime yaramadı ama saol

maddenin görülebilir özellikleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Madde Döngüsü Nedir?

Madde Döngüsü Nedir?

Yaşama birliklerinde ve onun büyütülmüşü olan tabiatta canlılığın aksamadan devam edebilmesi için bazı önemli maddelerin kullanılan kadar da üretilmesi gerekmektedir.Doğada ekolojik önemi olan bu maddeler canlılar ve çevreleri arasında alınıp verilir.Bu maddeler güneş enerjisi yardımıyla belirliyörüngeleri izleyerek dolaşımlarını tamamlarlar.Maddelerin ekosistemdeki bu dolaşımınamadde döngüsü...
  2. Yıldızlararası madde nedir ?

Yıldızlararası madde nedir ?

Okul açıldığında bu konuyla alakalı bir yazı vermem gerekiyor melekler, yıldızlararası madde tam olarak ne demekti bilgi var ise benimle paylaşabilirmisiniz lütfen.
  3. Yıldızlararası Madde Nedir?

Yıldızlararası Madde Nedir?

yıldızlararası madde, nedir, nerededir, bulunduğu yer, nelerden oluşur, ile ilgili bilgiler burada melekler YILDIZLARARASI MADDE Uzay boşluğu sanılan yıldızlararası ortamda madde vardır; ancak, bu maddenin yoğunluğu yıldızlardaki yoğunluktan milyonlarca kez daha azdır. Yıldızlararası madde, gaz ve toz parçacıklarından oluşur, örneğin, 1 cm3 lük yıldızlararası uzayda ortalama olarak bir...
  4. sıvı maddelerin özellikleri nedir yardım please

sıvı maddelerin özellikleri nedir yardım please

sıvının özellikleri sıvılar ve özellikleriyle birlikte tam özellikler lağzım bana yardım please
  5. Nato Antlaşması Maddeleri nelerdir?

Nato Antlaşması Maddeleri nelerdir?

Merhaba arkadaşlar sizden günün konusu olan Nato hakkında bilgi istiyorum. Türkiye Suriye için Nato ya başvurmuş peki nedir bu Nato Antlaşması Maddeleri merak ettim yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş