gebe
  1. yüsra_yüsra

yüsra_yüsra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

Konu, 'Gebelik' kısmında yüsra_yüsra tarafından paylaşıldı.

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  2. bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

slm arkadaşlar aranızda nıvea Q10 sıkılatırıcı kremını kullanan varmı varsa lutfen yazsıın benım dogumdan sonra olusan catlaklar ve sivilceler sarkıklar cnmı sıkmaya basladı ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum ama sıkılastırma harıc nemlendırdı ama halen puruz var bu kremı kullanan veya bılen varsa bana yardımcı olabılırmı lutfen cvplarınızı beklıyorumm cıkss.
  3. çatlak kremi

çatlak kremi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

Naturade L-Carnitine 120 Kapsül x 480 mgr eğer kullanan varsa lütfen yorum yazssın
  5. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(

Sayfayı Paylaş