gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Madem ayrilik var birazdan...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

madem ayrılık var birazdan

Madem ayrıLık var birazdan ,
    Durma söyLe bana bittiğini söyLe ,
    Madem bu son bakışmaLar seninLe
    Durma söyLe hadi eLveda de ..

Son dakikaLar son bakışmaLar ,
    Geçiyor gözLerimizden ,
    Bırak kendini çok özeL bu gece ,
    AyrıLık var seninLe oyun bitiyor bu gece ,

Bırak kendini son yıLdızız seninLe ,
    Tut biraz eLLerimi bu son sahne ,
    Bu gün yine güneş doğacak ,
    Ama sensiz parLayacak beni ısıtmayacak ..

SokakLar yine insanLarLa doLacak ,
    Ama sensiz beni beni çağırmayacak ,
    Son fırsat bu son gece ,
    SarıL boynuma ağLa sessizce ..

Son fıRsat , soN gece ..
    Bu söyLeyeceğim son hEce.. son sAhNe..

baktabul.com

Madem ayrilik var birazdan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayriliktan yana kac sarki varsa

Ayriliktan yana kac sarki varsa

ayrılıktan yana kaç şarkı varsa ayrılıktan bu yana ayriliktan kaç şarkı varsa sözleri Ayriliktan yana kac sarki varsa Hepsini bu aksam cal benim icin Tüm zarar ziyanin hesabi bende Bir kac sitem daha kal benim icin Pismanlik duyupta birgün anarsan Nerdeyin nasilim diye sorarsan Pismanlik duyupda birgün arasan Nerdeyin nasilim diye beni sorarsan Bir ayrilik sarkisi sec Sessizce cal benim...
  2. Gökhan Özen - Herşeyde Biraz Sen Varsın

Gökhan Özen - Herşeyde Biraz Sen Varsın

Sorma sorma Nasıl geçti Sensiz yıllar Yıllar Bir aşk rüzgarıydı Esip geçti Ardında boynu bükük Hatıralar Nöbet tutar yokluğun Vurur gecer gecenin bir ortasında Kıydılar bize gençliğimize Hesabım yalancı yıllarla Herşeyde biraz sen varsın Baktığım heryerde gözlerin Koklarım yastığını hala İçimdeki hüzünlerde senin izlerin
  3. Ayrilik mektubu

Ayrilik mektubu

Onunla tanıştığımız zaman ben 14 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuskusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide... İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum...
  4. ayrilik...

ayrilik...

Denizlerin ortasinda kaktüs gibi anlamsiz Ve o kadar pervassiz bu ayrilik Yeni açan çiçekte ölüm gibi zamansiz Ve öyle kararsiz bu ayrilik Umman gibi gönlüme kaktüs diktin Kopardigin gonca gülü yüregime ektim Sen ayrilik ektin ben sevda biçtim Yetmedi sana yar yetmedi Fezanin ortasinda hava gibi yersiz Çekilen onca cefaya karsi yetersiz Ve dünyada birbasina kalan ben gibi sensiz...

Sayfayı Paylaş