gebe
  1. gülümist

gülümist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında gülümist tarafından paylaşıldı.

bir çalışma arkadaşımın daha önce gittiği  bir falcıyla tanıştım.kendisine sadece falcı demek hakaret olabilir ece hanım özür dilerim şimdiden.  dedesi evliya ninesi evliyaymış. 5 yaşından beri ön görüsü varmış kimsenin görmediklerini görüp daha yaşanmadan yaşanacakları görebiliyormuş. dedesinin anneannesinin ölümlerini gerçekleşmeden önce bilmiş vb gibi bir sürü olay. rica minnet bir kahve falıma baktırdım hanımefendinin modu çok önemli çünkü insanlardaki negatif pozitif enerjileri algılayabiliyormuş. değil yaşadıklarımı yaşayacaklarımı hatta düşündüklerimi neyi yaparsam doğru olur neyi yapmazsam yanlış olur beni kitap gibi okuyarak anlattı. ama donup kaldığım nokta bu değil :)) bir akşam ablamla dertleştik eşinin işinde  sıkıntı vardı dedimki abla ben biriyle tanıştım gel arayalım. aradık rica ettik bir kahve içti ablamın niyetine kapattı. telefonda eniştemin işlerini anlattıktan ve neler olacağını söyledikten sonra ablama eşinin kendisini aldattığını da söyledi. aldattığı kadının iş yerinde çok yakınında bir bayan olduğunu söyledi . bu kadıni eniştemin sekreteriydi. neler olduğunu ablam nasıl davranırsa evliliğinin süreceğini ne yaparsa sorunun büyüyeceğini anlattı. hiç birimiz kondurmadık anlattıklarını enişteme. iki gün sonra eniştemle ablam yüzleşti eniştem sekreteriyle ablamı aldattığını itiraf etti. ablam ece hanımın kendisine önerdiklerine birebir uydu evlilikleri toplandı ece hanıma çok teşekkür ederiz. çok cüzi bir miktara bakıyor helal olsun, bence buyuk yeteneğini herkes duymalı bu kadar mütevazi olmayın ece hanım:)))

gamzeceliker, sahilli ve bayırgülü bunu beğendi.
  2. bayırgülü

bayırgülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım nerde bu ya lütfen buraya söyle yaz kim bu bizede yardım etsin rica ediyorum

3. gülümist

gülümist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yardım eder heralde ama ece hanım istanbulda canım

4. gülümist

gülümist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam

bayır gülü attığım mesaj geldimi arkadaşım

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

acikcasi bende hic inanmiyorum fala öyle gidipte birilerine para karsiliginda baktirmadim ama ilgimi de cekmedi degil yani en azindan bulundugum durumdan dolayi...size bi pm yolladim cvp verirseniz cok sevinirim....

6. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bende baktırmak ıstıyroum:(

7. sahilli

sahilli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım slm ben aranıza yeni katıdım rica etsen bizimle paylaşırmısın nerde bu bayan nasıl ulaşırız kaça bakıyo şimdiden saol:))

8. zeyvah

zeyvah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ece hanımın telefon numarasını evrsen de biz de arasak :)))

9. eflinece

eflinece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ecee hanımmm :)))) sizeee enerjii yaysakk ihtiyacımıızıı duyarmısnz :D

askkusum bunu beğendi.
  10. dilbersu

dilbersu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende ayhnı öyle birisini tanıyorum benim ölmüş annemle konuştu ve evin içini annemin ölmeden bi saat önce ne yaptını hepsini anlattı inanın

11. gamzeceliker

gamzeceliker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba çok çaresizim

Merhaba,

Sizden ricam Ece hnın iletişim numarasını benimle paylaşır mısınız ?

Çok ihtiyacım var. Çok çaresizim. Yardımcı olursanız çok sevinnirim. Allah razı olsun. cevabınızı bekliyorum. İyi Günler

12. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    havada reklam kokusu mu var,banami öyle geliyor?

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şu aşama da önemli uyarıda bulunmak istiyorum. Kesinlikle telefon numarası yada msn adresi vermek yasaktır bilginize....Israrla vermek isteyenler yada vermeye çalışanlar banlanacak ve siteden uzaklaştırılacaklardır.

M.M Yön
    etimi

canelif bunu beğendi.
  14. zehraözdegnekci

zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vereyim nosunu 0507 944 36 81

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım nerde bu ya lütfen buraya söyle yaz kim bu bizede yardım etsin rica ediyorum

madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan Falı

Soğan Falı

fasulye fali fasulye falı soğan falı hamilelik gebelik Soğan Falı: Bu fal sabır ister, zira uzun bir bekleme dönemi var. Kişilerin isimleri veya simgeleri çeşitli soğanların üzerine yazılır, soğanlar törenle dikilirler ve bu arada herbirinin kime ait olduğu belirlenir. Zamanla soğanlar filiz verirler, ilk filiz veren soğan kime aitse onun beklentileri gerçekleşecektir.
  2. Nohut Falı

Nohut Falı

kahve falında semazen kahve falı semazen falında ne demek görmek falda görmek Sadece kendinizi tutarak bu falı açmazsınız. Çünkü sağ taraf daima başkasını, sol taraf sizi temsil eder. Yani bu falla sevgilinizle olan ilişkinizi ve iş hayatınızdaki durumunuza bakabilirsiniz. 41 tane nohut alınır. Masanın üstüne konulur. Niyet edip 2 parçaya bölünür. Sağ taraf, niyetinizdir. Fala buna göre...
  3. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  4. İslamda Fala inanmanın zararları var mı ?

İslamda Fala inanmanın zararları var mı ?

Selam arkadaşlar İslamda Fala inanmanın zararları nelerdir bu konuda bilgi rica ediyorum
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş