gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Mademdki ev yanıyor, öyleyse kendimizi ısıtalım bari

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bütün dertlerinizi unutmak istiyorsanız ayağınıza vuran bir ayakkabı giyin.
    Karanlığa küfretmektense bir mum yakmak daha iyidir.

Olayların sonuçlarından iyi bir şeyler çıkaranlar için olaylar daha iyi sonuçlanır

Şikayet etme, Çözüm üret!

Bir an için düşünün sahip olduğunuz her şeyi kaybedip sonra geri kazansanız ne kadar mutlu olurdunuz.

Depresyon gayreti olmayan öfkedir.

İyi dansedemiyor olman kimsenin umurunda değil, Sadece kalk ve dans et!

Şükretmeyi Öğren!

Yüzünü güneşe doğru tut, böylece gölgeleri görmezsin

Nereye gidersen git, hava nasıl olursa olsun her zaman güneşi beraberinde getir.

Şarkı söylemek isteyen her zaman bir şarkı bulur.—İsveç atasözü

Pozitif yaklaşım bütün sorunlarınızı çözmez ama o kadar çok insanın sinirini bozar ki çabanıza değer

İnsanın tavrı bulaşıcıdır. Seninki kapmaya değer mi?

Senden alınanların hesabını tutmana gerek yok. Önemli olan geriye kalanlar ile ne yaptığındır.

Hepimiz sürünüyoruz, ama bazılarımız yıldızlara bakıyor. --Oscar Wilde

Mademdki ev yanıyor, öyleyse kendimizi ısıtalım
    Ya kendimizi mutsuz ederiz, yada mutlu Harcanan emek ikisinde de aynıdır. --

Kalbinde yeşil bir ağaç tut. Kimbilir bir gün şarkı söyleyen bir kuş konuverir. –Çin atasözü

Pencereyi kendin açtığında temiz hava alırsın, bir başkası açar ise rüzgar

Mademdki ev yanıyor, öyleyse kendimizi ısıtalım bari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Önce Kendine Bak

Ceza Önce Kendine Bak

ben bir aygır, sen bir taysın& bırakın ulan ses yankılansın& ben gerçek ama sen yalansın& ben michael sam sende jackson& kaldır benim için orta parmağını& ekşisin ama insanlığın eksik& yazarım ben kalemim dik neyzen dedi kalk hepsini hihhhhhhhhhh türk yada kürt, alevi yada sünni, laz yada çerkez, fener yada cimbom& biz puzzle ız, biz anadoluyuz, biz bölünemeyiz,...
  2. evlerinde lambaları yanıyor-nota

evlerinde lambaları yanıyor-nota

evlerinde lambaları yanıyor notaları
  3. Önce kendimizi sevmeye başlamalı

Önce kendimizi sevmeye başlamalı

. Yaşamda beklemeyi seçer bazı İnsanlar… Beklemek, özlemek nasılı ve niçini hesap etmeden. Düşünün… Sevgilinizi, ailenizi, çevrenizdeki insanları… Hep bir şeyler bekliyor ve hayatın getirisinden yoksunluklar yaşayarak kendimizi üzüyoruz. Beklemek; beklentilerinin ötesine geçer.Yaşam aslında neyi özlediğimizi neyi beklediğimizi bilmeden gelip geçiyor hep birikimler yaşıyoruz. Baktığınızda...
  4. Çocuğumuzdan önce kendimizi yetiştirsek

Çocuğumuzdan önce kendimizi yetiştirsek

Sevgili anne ve babalar; çocuklar çabuk büyüyor... Çocuklar büyüdükçe dertleri de büyüyor. Ve anne babanın şikayetleri başlıyor. Şikayetler başlıyor, çünkü hızlı bir şekilde kontrolümüzden çıkıp değişikliklerini görüyoruz. Çocuklarımız, bizim gençliğimizde var olmayan bir yaşama biçiminin etkilerine giriyorlar. İstemediğimiz alışkanlıkları ediniyorlar. Yanlış arkadaşlıklar kuruyorlar....
  5. Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz!

Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz!

Bu sayfa; Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zayıflamak için illaki diyetisyenlere gidip para harcamanıza gerek yok. Akıllıca ve doğru bir beslenme programı sayesinde siz de sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Bunun için belli başlı bazı kuralları bilmeniz yeterli. İşte kendi kendinize zayıflarken bilmeniz gerekenler......

Sayfayı Paylaş