gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Maden Kazası Sebebiyle 3 Günlük Milli Yas İlan Edildi...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

maden kazası soma, soma maden kazası, manisa soma maden faciası
    Sevgili melekler, BAŞBAKANLIK tarafından 13 Mayıs 2014 tarihinden itibaren 3 günlük milli yas ilan edildi. Bugün tüm yurtta ve dış temsilciliklerimizde bayraklar yarıya indirilecek.

Başbakanlık tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle; "Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan ve aziz milletimizi hüzne boğan maden faciası nedeniyle Başbakanlık tarafından 13 Mayıs 2014 tarihinden itibaren ülkemizde üç günlük milli yas ilan edilmiştir. Yas alameti olarak bugün tüm yurtta ve dış temsilci...

DHA

bayrak.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Maden Kazası Sebebiyle 3 Günlük Milli Yas İlan Edildi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Eşini Yaktı,3 Ayda Tahliye Edildi''

''Eşini Yaktı,3 Ayda Tahliye Edildi''

''Eşini Yaktı,3 Ayda Tahliye Edildi'' Kendisinden ayrılmak isteyen eşini oğlunun gözleri önünde benzin dökerek yakan Gündüz, yaklaşık 3 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edildi. Elif Gündüz, "Adalet İstiyorum" dedi Kadıköy'de gördüğü şiddet nedeniyle kendisinden ayrılmak isteyen eşi Elif Gündüz'ü oğlunun gözleri önünde benzin dökerek yakan Tevfik Gündüz,...
  2. Almanya'da tren kazası: 3 ölü

Almanya'da tren kazası: 3 ölü

Almanya'nın Schleswig-Holstein eyaletindeki Ascheberg kenti yakınlarında trenin hemzemin geçitte duran otomobile çarpması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti. Polis, henüz kimlikleri belirlenemeyen 3 erkeğin öldüğünü, kazanın sebebinin araştırıldığını belirterek, kazada makinistin ve trende bulunan 14 yolcunun yaralanmadığını bildirdi. Kazadan sonra Kiel ve Lübeck kentleri arasındaki...
  3. Yas ilan edilsin istiyorum�

Yas ilan edilsin istiyorum�

On beş aile için için yanarken, �hayat devam ediyor� gibi saçma bir cümle kurulmasın istiyorum� On beş askerimiz için ve onların aileleri için hayat durmuşken onlara destek olmak adına biz de hayatlarımızı durduralım istiyorum� Onların acısını anlayabildiğimizi, onlarla birlikte yandığımızı bilsinler diye onlarla kucaklaşalım istiyorum� *** Camdan dışarı bakıyorum� Bir düğün alayı...
  4. Tayland'da olağanüstü hal ilan edildi

Tayland'da olağanüstü hal ilan edildi

Siyasi karışıklıklarla boğuşan Tayland'da bugün olağanüstü hal ilan edildi. Başbakan Abhisit Vejjajiva, protestocuların dün Pattaya kentinde Asya zirvesinin yapılacağı binayı basması üzerine zirvenin iptal edilmek zorunda kalmasından bir gün sonra, geçen hafta da büyük gösterilerin olduğu başkentte olağanüstü hal ilan etti. Olağanüstü hal yasasınca 5 kişiden fazla kişinin toplanması ve kamu...
  5. Bir Maden Kazası Haberi de Zonguldak'tan!

Bir Maden Kazası Haberi de Zonguldak'tan!

zonguldak maden kazası, maden kazası, maden faciası Zonguldak'ın Kilimli İlçesi Gelik Beldesi'nde ruhsatsız kömür ocağında meydana gelen göçükte 1 maden işçisi mahsur kaldı. Göçük, saat 11.00 sıralarında Merkez Mahallesi Dereiçi Sokak'ta R.D.'ye ait olduğu iddia edilen kaçak kömür ocağında meydana geldi. Ocak girişinden yaklaşık 300 metre ileride tavan çökmesi sonucu oluşan göçükte,...

Sayfayı Paylaş