gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Madımak ilanında değişiklik

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Madımak Oteli'nin internet üstünde satışında verilen ilanda birtakım değişiklikler yapıldı. Sivas'ta 2 Temmuz 1993'te meydana gelen olaylarda 37 kişinin hayatını kaybettiği ''Madımak Oteli''nin internet üzerinden gerçekleştirilen satış ilanında, otel için yurt dışından teklifler olduğu duyuruldu.
    Yenilenen ilanda 9 milyon 950 bin Euro fiyat biçilerek satışı sunulan otelin daha önceki ilan bölümünde yer alan ''Madımak Oteli, günümüzde, her gün artan marka değeri ile dikkati çekmektedir'' ifadeleri kaldırıldı.

İlanda Eski Belediye Sokak Numara 2'de faaliyet gösteren 44 odalı 80 yataklı olduğu belirtilen otelin 2 yıldızlı olduğu anımsatılıyor. Tesis tipi otel olarak belirtilen binanın 2 bin 100 metre kare kapalı alanı, iskanın alındığı, kat mülkiyeti tapulu olduğu ve takas yapılamayacağı kaydediliyor.

Madımak ilanında değişiklik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik ilanlar

komik ilanlar

komik ilanlar en komik ilanlar ğğğğ ğğğğğğğ komi ilanları
  2. madımak(yozgat)

madımak(yozgat)

madımakın faydaları madımak yemeği faydaları MALZEMESİ 1.5 kilo Madımak Bir kase yoğurt 150 gram Pastırma Bir iki diş sarımsak Tuz, biber, yağ, salça YAPILIŞI 1.5 kg. madımak temizlendikten sonra satırla kıyılarak iyice küçültülür. Bir tencereye yağ, salça, pastırma konularak kavrulur. Kıyılan madımak üzerine ilave edilir. 15 dakika pişirildikten sonra servis yapılır. Sarmısaklanmış yoğurt...
  3. Madımak bitkisinin faydaları

Madımak bitkisinin faydaları

madımak bitkisi madımak faydaları madımağın faydaları bitkisinin yemeği Madımak ismini hepiniz duymuşsunuzdur :) Hele ilkokul dersinde müzik dersinde hepimiz öğrenmişizdir madımak parçasını:D Peki bu bitkinin faydalarını biliyor musunuz?Madımak tam bir şifa kaynağı arkadaşlar neleremi iyi geliyor buyrun o zaman :tik: Uzmanlar madımaktan hazırlanan çayın, mide ve bağırsak hastalıklarıyla...
  4. ilanlardaki gerçekler

ilanlardaki gerçekler

KADINLAR *30 yaşlarındayım:39 yaşındayım *Maceraperestim:Bu güne kadar senin iki katın kadar aşk yaşadım *Atletiğim:Göğüslerim tahta gibidir *Güzel sayılırım:Çirkinim *Güzelim:Yalancıyım *Eğitim aldım:Üniversite 2 den terkim *Eğlenceli olduğumu söylerler sıkıcıyım *İyi bir dinleyiciyim:Otistiğim *Şair ruhluyum depresif şizofreni belirtilerim var *Mantıklı ve akılcıyım:Tam bir cadıyım...
  5. Yurdumdan ilanlar...

Yurdumdan ilanlar...

Yurdum insani kendini gün gectikce daha fazla gelistiriyor...Dünyanin hic bir yerinde bulunamayacak ilanlar ve yazilar...

Sayfayı Paylaş