gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Madonna, David'e bir kız kardeş getiriyor.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Madonna ikinci kez evlat edinecek Daha önce Malawi'den David Banda isimli bir erkek çocuğu evlat edinen Madonna, David'e bir kız kardeş getiriyor.

Pop müziğin tanrıçacı Madonna, İngiliz film yönetmeni eşi Guy Ritche ile birlikte Malawi'den bir kız çocuğunu evlat edinecek.

Malawi'nin yetiştirme yurdu ofisi, Madonna'nın bir öksüz çocuğu daha evlat edinmek üzere olduğunu açıkladı.

Daha önce David Banda isimli bir erkek çocuğu evlat edinen çift, David'e, Mercy James bir kız kardeş getirmeye hazırlanıyor.
    Madonna geçen yıl gelip gördüğü bu kız çocuğuna adeta aşık olmuş!

habertürk

Madonna, David'e bir kız kardeş getiriyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abi-Kız kardeş diyoloğu

Abi-Kız kardeş diyoloğu

Abi-Kız Kardeş Diyalogları - aabiii, burda cips vardı nooldu..? - yedim. - e burda kurabiyeler vardı..? - onlarıda yedim. - yaa kolayı nereye koyduun? - içtim. - boşanda semerini yebe yuh! burda yarım bi çukulata var yiyorum ona göre - yiyemezsinkiii yaladım ben onu - abi çay bardakları nerdee...? - ulan bide evin kızı olucaksın, hayret bişey yaa!!! - ya söylesenee.. - tuvalete bak...
  2. Şarkıcı Madonna ya bir darbede kariyerinden.

Şarkıcı Madonna ya bir darbede kariyerinden.

KARİYERİ SALLANTIDA! EŞİ GUY RİTCHİE'DEN SANCILI BİR ŞEKİLDE BOŞANAN ÜNLÜ ŞARKICI MADONNA, BİR DARBE DE KARİYERİNE ALDI. 'Hard Candy' albümünden yeni şarkısı 'Miles Away' ile müzik listelerine giren Madonna, 39'uncu sırada kaldı. 24 yıllık müzik kariyeri boyunca daha önce başına hiç böyle bir şey gelmeyen ünlü şarkıcıya yakın kaynaklar, moralinin çok bozuk olduğunu dile getiriyor.
  3. Tuba kızına kardeş istiyor

Tuba kızına kardeş istiyor

tuba ünsal doğurdu Biliyorsunuz Tuba ünsal geçen aralıkta sare kızı dünyaya getirdi.Şimdilerde de kızına kardeş istiyormuş Galerici Murat Pilevneli ile evli olan ve “Benim için artık huzurlu bir aile hayatından başka hiçbir şey önemli değil” diyen Ünsal, ikinci çocuk için şimdiden plan yapmaya başladı: “Sare çok sakin ve uslu bir bebek. Onu emzirirken gözlerim doluyor. O an benim için yaşam...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ Kız Kardeşi...

Kıvanç Tatlıtuğ Kız Kardeşi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Vitamin kız Protein Erkek bebek getiriyor

Vitamin kız Protein Erkek bebek getiriyor

bu konu;bebeğin cinsiyetini belirlemek,kız bebek erkek bebek olması için yapılacaklar hakkında bilgiler vermektedir Çocuk sahibi olmaya karar vermiş,anne adayları bebeğin cinsiyetini belirlemek elinizde. Tabi önce yaradanın izni ve iradesi ile,sonra sizin yapacaklarınızla kız veya erkek çocuk doğurmanız mümkün.. Yediklerinizle içtiklerinizle bebeğin cinsiyetini tayin edebilirsiniz Şimdiye...

Sayfayı Paylaş