gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Madonna evlat edinemiyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü star Madonna bir dönem kimsesiz bir çoğu evlat edindi ve şimdilerde yine bir çocuğu evlat edinmek istiyor fakat prosedürlere takıldı...... AŞKI, EVLAT EDİNMESİNE ENGEL!
    MALAWİ'DEN İKİNCİ KEZ BİR ÇOCUK EVLAT EDİNMEK İSTEYEN MADONNA'NIN ÖNÜNE HİÇ BEKLEMEDİĞİ BİR ENGEL ÇIKTI..

Eşi Guy Ritchie'den boşandıktan sonra adı Alex Rodriguez'le aşk dedikodularına karışan ve şu sıralar Jesus Luz'la birlikte olan Madonna'ın isteği geri çevrildi. Çalkantılı özel hayatı nedeniyle reddedilen ünlü şarkıcının bu olaya çok üzüldüğü ve bundan sonra özel hayatına daha çok dikkat edeceği söyleniyor..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Madonna evlat edinemiyor
    Şimdide bir bebek evlat edinme çabasında.....

MADONNA İKİNCİ EVLATLIĞI İSTİYOR!
    MADONNA, AFRİKA ÜLKESİ MALAVİ'DEN EVLAT EDİNDİĞİ DAVİD'İN YETİMHANESİNDE GÖRDÜĞÜ MERCY İSİMLİ 14 AYLIK KIZI DA NÜFUSUNA ALMAK İSTİYOR..

ABD'li ünlü şarkıcı Madonna, Malavili 14 aylık Mercy James adlı bir kız bebeği evlat edinecek. Madonna'nın Mercy'yi, geçen yıl yine Malavi'den evlat edindiği David'in de yaşadığı yetimhanede gördüğü; bebeğin anne ve babasının hayatta olmadığı kaydedildi.

Malavili bir yetkili, işlemlerin, Malavi'de bir mahkemenin olayı incelemesinin ardından gelecek hafta sonuçlanacağını söyledi. Malavi yasaları bekâr veya boşanmış kişilerin evlat edinmesine sıcak bakmıyor. Geçen yıl boşanan Madonna'nın durumunun bu yüzden kritik olduğu kaydediliyor. Ünlü şarkıcının Lourdes ve Rocco adında iki çocuğu daha bulunuyor.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

prosedürler engeller derken Madonna evlat sahibi olmayacak gibi görünüyor.....

MADONNA'YA AİLE ENGELİ ÇIKTI!
    MALAWİ'DEN MERCY ADINDA BİR KIZ ÇOCUĞU EVLAT EDİNMEK İÇİN BÖLGEYE GİDEN MADONNA, KÜÇÜK KIZIN AİLESİNDEN VETO YEDİ...

Dört yaşındaki kızlarını bir daha görememekten korkan Mercy'nin ailesi, onu vermek istemediklerini söyledi. Madonna'yı tanımadıklarını belirten aile, 'Ancak kızımız eğitimi tamamladıktan sonra yanımıza dönecekse 'evet' deriz' diye konuştu.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

şarkıcı Madonna evlat edinme uğruna neler çekiyor.....

MADONNA MALAVİ'DE MAHSUR KALDI!
    ABD'Lİ ŞARKICI MADONNA İKİNCİ KEZ EVLATLIK EDİNMEK İÇİN GİTTİĞİ AFRİKA ÜLKESİ MALAVİ'DE 'MAHSUR' KALDI...

2006'da evlat edindiği David adlı çocuktan sonra ikinci çocuğu almak için Afrika'ya giden ünlü yıldıza yetkililer 'Cumaya kadar bekle' dedi.

4 yaşındaki Mercy adlı kızı evlat edinmek isteyen 50 yaşındaki Madonna'nın, küçük kızın büyükannesinin itirazı üzerine çıkacak mahkeme kararını bekleyeceği bildirildi.

Kızı Lourdes'le Malavi'ye giden Madonna'ya, öksüz Mercy James'in büyükannesi karşı çıkmıştı. Büyükanne Madonna'yı, torununu çalmakla suçlamıştı.

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yetkililer resti çekti Madonna'nın hayalleri suya düştü....

MADONNA'YA BEBEK ŞOKU!
    DAVİD ADLI ÇOCUKTAN SONRA 4 YAŞINDAKİ MERCY İSİMLİ KIZI EVLAT EDİNMEK İÇİN MALAVİ'DE YETKİLİLERE BAŞVURAN MADONNA'YA YÜKSEK MAHKEME 'HAYIR' DEDİ..

ABD'li ünlü şarkıcı Madonna'nın Afrika ülkesi Malavi'den ikinci çocuk evlat edinme talebi geri çevrildi. Malavi Yüksek Mahkemesi, pop yıldızının 4 yaşındaki Mercy adlı kızı evlat edinemeyeceğine karar verdi. Adlarının açıklanmasını istemeyen kaynaklar bu kararın, ebeveynlerin ülkede 18 ile 24 ay arasında ikamet etmiş olmaları gerektiği için aldığını belirtti. Ülke yasalarının bekârlara evlatlık vermediğini de belirten kaynaklar, 50 yaşındaki şarkıcının 13 ay önce boşandığını hatırlattı. Madonna küçük kızla, eski eşi Ritchie ile David'i evlat edindikleri yetimhanede tanımıştı. Sanatçı 2006'da gördüğü David'i, uzayan işlemler sonucu ancak geçen yıl resmen evlat edinebilmişti.

BÜYÜKANNE İTİRAZ ETTİ
    Ancak insan hakları grupları, Malavili yetkilileri, Madonna'ya özel muamele yapmakla suçlamıştı. Madonna'nın ikinci evlatlık talebi, Mercy'nin büyükannesinin itirazı üzerine mahkemeye taşınmıştı. Büyükanne Madonna'yı torununu çalmakla suçlamıştı.

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü olmak kolay değil..... Biri elinden tuttumu sahip çıkanın çok olurmuş zaten.......

EVLATLIK KIZ KIYMETE BİNDİ!
    ABD'Lİ ÜNLÜ ŞARKICI MADONNA'NIN AFRİKA ÜLKESİ MALAVİ'DE BİR YETİMHANEDE GÖRÜP EVLAT EDİNMEK İSTEDİĞİ 4 YAŞINDAKİ MERCY ADLI ÇOCUĞUN HER GÜN YENİ BİR AKRABASI ÇIKIYOR..

Malavili baba: 'Duydum ki kızım ünlü olmuş. Artık evime gelip benimle yaşamasını istiyorum'..

Ünlü şarkıcının evlatlık talebi Malavi Yüksek Mahkemesi tarafından, ülkede ikamet etmediği gerekçesiyle reddedilmişti. Bu arada küçük çocuğun büyükannesi Madonna'yı torununu çalmakla suçlamıştı.
    Bu kez 'öksüz' olduğu söylenen çocuğun babası ortaya çıktı. Mercy'nin babası olduğunu belirten James Kambewa (24) mahkeme kararını 'Tanrı'nın kararı' olarak yorumladı. İngiliz Mirror gazetesine konuşan Kambewa 'Madonna ellerini kızımın üzerinden çeksin. Ona birinin bakması gerekirse bu benim işim' dedi.

KIZIYLA TANIŞMADI AMA ÇOK SEVDİ!
    Kambewa kızının annesinin 15 yaşında lise öğrencisiyken hamile kaldığını ve o süreçte baskılardan dolayı başka bir bölgeye kaçtığını belirtti. Kambewa 'Kızımın akrabaları bana çok kızgın. Bunu biliyorum. Uzun yıllar onu aradım. Ancak bir duydum ki kızım ünlü olmuş. Şimdi kızımın benimle yaşamasını istiyorum' dedi.
    Kambewa DNA testiyle babalığını ispatlamak ve kızıyla tanışmak istediğini vurguladı.

Madonna evlat edinemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlat

Evlat

Kız çocuğunu görmek; işlerinin iyi gideceğine, annenin kız çocuğunu görmesi; darlığa düşecekleri şeklinde yorumlanır. Servete ve paraya işarettir. Kız evlat görmek; işlerinin iyi gideceğine, Rüyada kendi evlatlarinizdan birini veya bir kaçini görmek, zenginlik ve bolluk isaretidir. Evladinizin hastalandi-gini veya öldügünü görmek, onlarin uzun yillar ve mutluluk içinde yasayacaklarina ve sizin...
  2. madonna boşandı

madonna boşandı

Pop yıldızı Madonna ve yönetmen Guy Ritchie boşandı. Madonna (50) ve Ritchie'nin (40) evliliklerine son verdiği, Londra mahkemesi tarafından bu sabah açıklandı. Çocukların ya da servetin paylaşımı konusunda bilgi verilmedi. İngiliz yönetmen ve Madonna 22 Aralık 2000'de İskoçya'da bir şatoda evlenmişti. Londra'da yaşayan çiftin evliliğinde ciddi sorunlar olduğu söylentileri son aylarda...
  3. Madonna  boynuzlandı

Madonna boynuzlandı

ünlü şakıcı nın sevgilisi geçtiğimiz günlerde bu aşkı uğruna herşeyden vazmişken şimdi ise ne olduda madonna'yı biriyle aldattı.. MADONNA'NIN SEVGİLİSİ FOTOMODELLE! MADONNA'NIN 22 YAŞINDAKİ BREZİLYALI MODEL SEVGİLİSİ JESUS LUZ BAŞKA BİR KADINLA EL ELE YAKALANDI.... Jesus ile fotomodel Luciana Costa'nın (31) Brezilya'nın Rio kentinde meraklı bakışlara aldırmadan el ele yürümeleri dikkat...
  4. evlat edinme

evlat edinme

benim 11 ve 14 yaşında iki oğlum var.ikiside nüfusta benim üzerime kayıtlı.babalarıyla resmi eviliğim yoktu.şuan başka biriyle evliyim şu anki eşim çocuklarımı resmen evlatlık yoluyla üzerine alabilirmi?
  5. evlat edinme ...

evlat edinme ...

koruyucu aile evlatlık Çevrenizde evlatlık alan aileler varmı? siz ne düşünüyorsunuz benım maddı durumum cok guclu olsaydı hıc dusunmeden evlat edinirdim heralde ünlülerde bu arasıkça görülüyor

Sayfayı Paylaş