gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Madonna liseli aşıklara benzedi

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Allah mutluluklarını arttırsın:D

Efsane şarkıcı Madonna yine manken sevgilisi Jesus Luz ve çocuklarıyla birlikte tatile çıkmıştı.Mutluluğu ve heyecanı genç kızlara benzetilen Madonna,aşkını doyasıya yaşıyor.

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Jesus Luz ile Madonna yanlarında evlatlık çocukları çocukları David (3) ve Mercy (4) ile beraber ailece Portofino’da bot gezisinde görüntülendiler. Ünlü şarkıcı sık sık manken sevgilisi ve çocuklarıyla birlikte denize girdi.[/FONT]

Bir ara paparazzileri unutan Madonna,sevgilisi Jesus Luz ile uzun süre sarılıp öpüştü.Çift,aşkın yaşı ve sınırı olmadığının canlı kanıtı gibiydiler...

2. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vay be ne aşk ama:salıncak:

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    ıyyyyyyy....herkes haddiini bilmeli bencee.....Bu kadın kendini o kadar batırdı ki....Hoş avrupalılar da aile zihniyeti yok !

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bence iğrençler başka söze gerek yokkkkkkk............

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    masallah masallah :D
    allah bir yastikta kocatsin hahaha

6. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben madonnayı çok severim en beğendiqim ünlü şarkıcılardandır ama kendini bu kadar düşürmese daha çok hayran kitlesine sahip olur...

Madonna liseli aşıklara benzedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. madonna boşandı

madonna boşandı

Pop yıldızı Madonna ve yönetmen Guy Ritchie boşandı. Madonna (50) ve Ritchie'nin (40) evliliklerine son verdiği, Londra mahkemesi tarafından bu sabah açıklandı. Çocukların ya da servetin paylaşımı konusunda bilgi verilmedi. İngiliz yönetmen ve Madonna 22 Aralık 2000'de İskoçya'da bir şatoda evlenmişti. Londra'da yaşayan çiftin evliliğinde ciddi sorunlar olduğu söylentileri son aylarda...
  2. Unutulmayan liseli...

Unutulmayan liseli...

LİSELİME MEKTUP 1 Aklıma sen geldin birden bire bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim hala bana lanet yağdırıyormuşsun yoksa özlemim mi yakıyor seni beni unutamıyormuşsun liselim sana artık yürümeyecek dediğim günü kabuslar görüp hıçkırıyormuşsun sırana ismimi kazıdın mı liselim? attığın her adımda ismimi heceliyormuşsun arkadaş grubunda tek başına konuşuyor anlayınca . kıpkırmızı olup...
  3. Liselinin Mektubu

Liselinin Mektubu

liselinin mektubu liseliye mektup ERKEK; Sen geldin birdenbire aklıma. Bırakıp gittiğim günden beri hala bana lanet mi yağdırıyorsun? Beni kolay unutamazsın LİSELİM. Sana artık yürümüyor dediğim günü kabuslarla, sıçrayarak hatırlıyormussun. Attığın her adımda ismimi anıyormussun. Arkadaş grubunda her konuşulduğumda yüzün kıpkırmızı oluyormuş LİSELİM. Beni sorarsan her zamanki gibiyim senden...
  4. Madonna  boynuzlandı

Madonna boynuzlandı

ünlü şakıcı nın sevgilisi geçtiğimiz günlerde bu aşkı uğruna herşeyden vazmişken şimdi ise ne olduda madonna'yı biriyle aldattı.. MADONNA'NIN SEVGİLİSİ FOTOMODELLE! MADONNA'NIN 22 YAŞINDAKİ BREZİLYALI MODEL SEVGİLİSİ JESUS LUZ BAŞKA BİR KADINLA EL ELE YAKALANDI.... Jesus ile fotomodel Luciana Costa'nın (31) Brezilya'nın Rio kentinde meraklı bakışlara aldırmadan el ele yürümeleri dikkat...
  5. liseli kız

liseli kız

Liseli kız liseli kız Yavaş yavaş tırmanıyordu merdivenleri birazdan dönüp sınıfa girecekti. Anlamsız bir güne başlayacaktı. Karşıdan bir süre seyretti liseli kız. Sınıf aynı sınıf,sıralar aynı sıralardı.Bir kaç gün canlandı gözünün önünde. Her zamanki gibi camdan bakıyordu. okul kapısından sevgilisinin girmesini bekliyordu liseli kız.Ders boyunca okul kapısına baktı. Ne olmuştu,neden...

Sayfayı Paylaş