gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Madonna müslüman Oldu mu?

Konu, 'Magazin' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

madonna öldümü madonna müslüman oldumu öldü mü Dünyaca ünlü yıldız Madonna`nın müslüman oldugu ögrenildi .Arkadaşlar sahnelere çıkmadan önce her zaman Fatiha okuyomuş.

Dünyaca sevilen sanatçı Madonna son zamanlarda İslam dinine olan ilgisiyle gündeme geldi. Madonna'nın menajeri Liz Rosenberg, "Birkaç yıl önce Dubai'de tanıştığı bir Müslüman Madonna'yı çok etkiledi. Onun hediye ettiği Kuran'ı da baştan sona kadar okuyan Madonna, hayatında da birçok değişikliğe gitti" dedi. Rosenberg, Madınna'nın Müslüman olmadığını söyleyerek, sadece güzel şarkılar çıkarmak için uğraştığını söyledi.

Ancak Madonna hakkında çıkan yorumlara göre, ünlü şarkıcı Müslüman oldu. Hatta buna örnek olarak sahneye çıkmadan önce Fatiha okuduğunu gösteriyorlar. Hayranları ünlü sanatçının Müslüman olmasının da sorun teşkil etmeyeceğini söylüyor.

2. yaqmurcuk

yaqmurcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence madonna müslüman olmamıştır ama michael jackson müslüman kesiin oldu hatta kendide doğruladı :)

3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bencw olmamaıştır.o yahudi oldu.tam tersi

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :S zannetmiyorum cnkü bu kadın diğer sanatcılardan fazla dinini ön planda tutuyor sahnede Haç kolyesi bile haç sürekli dini sembollerle sahne alıyor klipleri öyle sarkılarıda :S

5. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu sadece kendisi ve Allah bilir. sonuçta karar onn. Bana görede olmamıştır ama bunu açıklamamasının sbebi hayran kitlesini kaybetmek istememesidr :)

Madonna müslüman Oldu mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden müslüman oldular?

neden müslüman oldular?

kaptan kusto neden müslüman oldu neden müslüman oldular nasıl oldular kaptan gusto gusto kimdir Niçin Müslüman oldularSual: Bazı Almanlar, İslamiyet’i incelemek, Hıristiyanlıkla karşılaştırmak istiyorlar. Onlara hangi kitabı tavsiye edelim? Bir de din ve Hıristiyanlık hakkında bilgi verir misiniz? CEVAP Hakikat Kitabevi yayınlarından Herkese Lazım Olan İman ve Cevap Veremedi gibi eserlerde...
  2. Canlı Yayında Müslüman Oldu

Canlı Yayında Müslüman Oldu

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
  3. Niçin müslüman oldular ?

Niçin müslüman oldular ?

Yüce Allah'ın bizlere verdiği en büyük nimet bizi müslüman bir anne ve babadan ve müslümanların yaşadığı bir ülkede dünyaya getirmiş olmasıdır diye düşünürüm. Eğer ben Marsilya'da katolik bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olsaydım acaba bu güzel dini araştırıp seçebilir miydim ? Hiç tahmin etmiyorum ; işte bu yüzden daha doğarken bizi ödüllendiren Allah'a daima hamdederim.....
  4. mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu mel gibson müslüman oldu mu oldumu video muslim Ben çok sevindim....Haberin detayına bakalım...:deli:Mel Gibson'ın peşinden bir çok kişi müslüman olabilir belki... Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski'...
  5. İvana Sert Müslüman Oldu Mu acaba

İvana Sert Müslüman Oldu Mu acaba

Tam anlamıyla Türkiye ye yerleşen ve hatta iş kadınlığına soyunan moda programlarının juri üyeliğini yapan İvana Sert Müslüman Oldu Mu merak ediyorum:S

Sayfayı Paylaş