gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Madonna 'nın gerçek ayrılma sebebi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

GUY ESKİ SEVGİLİSİNE DÖNDÜ [​IMG] MADONNA'NIN BOŞANMA DAVASI AÇTIĞI GUY RİTCHİE'NİN, EŞİNİ ESKİ SEVGİLİSİ İLE ALDATTIĞI İDDİA EDİLDİ.

Ritchie'nin eski sevgilisi olan İngiliz manken Tania Strecker 'Evli olduğu dönemde Ritchie ile gizlice görüşmeye devam ettik' dedi. 93 santim uzunluğundaki bacaklarıyla dikkat çeken 1.82'lik Strecker'in yakın çevresi de Ritchie ile ilişkilerinin evli olduğu dönemde de devam ettiğini doğruladı. Guy Ritchie ise bu iddiayı kabul etmedi.

2. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Madonna 'nın gerçek ayrılma sebebi
    yarın Madonna'nın yeni bir sevgili bulmayacağı ne malum...al yenisini gönder eskisini...

Madonna 'nın gerçek ayrılma sebebi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz
  2. madonna boşandı

madonna boşandı

Pop yıldızı Madonna ve yönetmen Guy Ritchie boşandı. Madonna (50) ve Ritchie'nin (40) evliliklerine son verdiği, Londra mahkemesi tarafından bu sabah açıklandı. Çocukların ya da servetin paylaşımı konusunda bilgi verilmedi. İngiliz yönetmen ve Madonna 22 Aralık 2000'de İskoçya'da bir şatoda evlenmişti. Londra'da yaşayan çiftin evliliğinde ciddi sorunlar olduğu söylentileri son aylarda...
  3. Ece Uslu ''Kızım Nerede ?'' Dizisinden Ayrılma Sebebini Açıkladı!

Ece Uslu ''Kızım Nerede ?'' Dizisinden Ayrılma Sebebini Açıkladı!

ece uslu kızım nerde kızım nerde ece uslu diziden neden ayrıldı nerede diziden ayrıldımı ece uslu, kızım nerede, diziden ayrılma sebebi, neden diziden ayrıldı, açıklamaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Bildiğiniz gibi Kızım Nerede dizisi herhangi bir açıklama yapılamadan yayından kaldırılmıştı melekler.Daha sonra basında çıkan haberlerden dizi yapımcılarının ekibe paralarını...
  4. ayrılma

ayrılma

6 yıldfır çıktıgım var ban heyecan vermiyor artık ban farklı hayatlardanız diyorum beni dinlemiyor ayrılması için ne yapmam jazım

Sayfayı Paylaş