gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Madonna'dan hoşgörü daveti!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

MADONNA'DAN HOŞGÖRÜ DAVETİ! [​IMG] MADONNA, 58 AYAKTAN OLUŞAN STİCKY&SWEET ADLI KONSER TURNESİNİ TAMAMLADI.

Madonna, 58 ayaktan oluşan Sticky&Sweet adlı konser turnesini tamamladı. Sanatçı, Brezilya’da sona eren turne kapsamındaki her konserinde 'dinler arasında hoşgörü' mesajları verdi.

Madonna, 'Like a Prayer' şarkısını turnenin her durağında özel bir görsel şov eşliğinde okudu. Ruhsal özgürlük ve tanrı inancından bahsedilen şarkıda, Kuran, Tevrat ve İncil'den alınan bazı önemli bölümler, konserde dev ekranlara yansıtılıyor.

Madonna'dan hoşgörü daveti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşgördüm

hoşgördüm

slm lar bende geldim.
  2. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  3. Madonna'dan İlginç Açıklama

Madonna'dan İlginç Açıklama

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  5. Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri

Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri

Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri var mı? Arkadaşlar merhaba Atatürk'ün Hoşgörü Sözlerini arıyorum bana bu konuda yardım edeceğinizi umuyorum :)

Sayfayı Paylaş