gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Madonna'dan İlginç Açıklama

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ohaaa ses getirir kesin canm

Madonna'dan İlginç Açıklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan çetin'den ilginç açıklama!

Sinan çetin'den ilginç açıklama!

Sinan Çetin bu açıklamalarla herkesi şaşırttı.. Haberimize geçelim... OYUNCU OLMAK İÇİN İLGİNÇ TEKLİFLER! SİNAN ÇETİN, ŞÖHRET MERAKLILARININ TACİZLERİNDEN YILMIŞ DURUMDA. 'VÜCUDUM GÜZEL, GELEYİM Mİ?' DİYE SORUYORLAR, TELEFONU YÜZLERİNE KAPATIYORUM' DİYOR .. Ünlü yönetmen Sinan Çetin, TRT Dergisi'ne, şöhret peşindeki genç kızların kendisini nasıl bıktırdığını anlattı. Küçük bir rol...
  2. Dolunay soysert'ten ilginç açıklama

Dolunay soysert'ten ilginç açıklama

dolunay soysert hamile dolunay soysert hamile mi soysertin çocuğu saç rengi soysertin saç rengi DOLUNAY SOYSERT'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMA 'BU ZAMANDA 'BENİM DE TÜRKAN ŞORAY KANUNLARIM VAR' DİYEN İNSANLAR BENİ DELİRTİYOR. BU KANUNLAR KİŞİYE ÖZEL KANUNLARDIR. ÇIKIP MİLYONLARLA PAYLAŞMAZSIN'.. 'Cumhuriyet' filmindeki 'Latife' rolüyle sinemaya adım atan Dolunay Soysert, bugünlerde atv'nin sevilen...
  3. Nil Karaibrahimgil den ilginç açıklama

Nil Karaibrahimgil den ilginç açıklama

'ÜNLÜ OLACAĞIMI BİLİYORDUM' Bende şarkıcı olacam bende anadolu çocuğuyum biliyordum ama şu anda hiç alakasız bir meslek yapıyorum. Demekki neymiş nil biliyormuş :D:D 'KISA DEVRE'YE KONUK OLAN NİL KARAİBRAHİMGİL'DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA. Pelin Batu, Harun Tekin ve Cem Mumcu'nun sunduğu 'Kısa Devre'ye konuk olan Nil Karaibrahimgil, Harun Tekin'in ilk zamanlarda sahne tecrübesi olmamasına karşın...
  4. Madonna'dan hoşgörü daveti!

Madonna'dan hoşgörü daveti!

MADONNA'DAN HOŞGÖRÜ DAVETİ! MADONNA, 58 AYAKTAN OLUŞAN STİCKY&SWEET ADLI KONSER TURNESİNİ TAMAMLADI. Madonna, 58 ayaktan oluşan Sticky&Sweet adlı konser turnesini tamamladı. Sanatçı, Brezilya’da sona eren turne kapsamındaki her konserinde 'dinler arasında hoşgörü' mesajları verdi. Madonna, 'Like a Prayer' şarkısını turnenin her durağında özel bir görsel şov eşliğinde okudu. Ruhsal...
  5. Ali Taran'dan İlginç Açıklama!

Ali Taran'dan İlginç Açıklama!

ali taran, yetenek sizsiniz üyesi, ilginç açıklama, evlilik açıklaması, hülya avşarlamı, ile ilgili bilgiler burada melekler Hülya Avşar ile mi evlenecek böyle bişey varmı bilmiyoruz meleklerim yakında da bunun kokusu çıkar diye düşünüyoruz. Ali Taran tam ev adamı çıktı evlenecekmiş Bekarlara duyrulur :kedi::çitos: Adı Hülya Avşar’la aşk dedikodularına karışan Taran, “Hayatımda birisi...

Sayfayı Paylaş