gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

madurum çocuk istiyorum yardım edebilirmisiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

5 aydır cocuk ıstıyorum adetımı gorup temızlendıgım gunden ıtıbaren 30 gun boyunca calısmalar devam etmekte bızde ama sonuc alamıyorum bu ayda kontrele gıtcem ben her ayın 11 ınde adet goruyrum bazen 12 sınde benım 16 gunum hangı zamana gelıyor????

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz..
    Gebelik

madurum çocuk istiyorum yardım edebilirmisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım İstiyorum

Yardım İstiyorum

merhaba ben daha taze meleğim ve siteyi pek bilmiyorum bişey sormak istiyorum forumlara abonelik nasıl oluyor ve abone olmadan mesajları okuyormıyormuyuz:please:
  2. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  3. yardım  istiyorum

yardım istiyorum

satıyorum v alıyorum bölümüne fotoğraf yükleyemiyorum
  4. 4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.
  5. 4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin ins. Bu ay bi hamilelik suphesi girdi icime ve 2 aydir duzenli adet olamiyorum ya 2 gun suruyo az bisekilde yada afedersiniz simsiyah bi adet goruyorum...

Sayfayı Paylaş