gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mafiş Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mafiş Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Mafiş Tarifi istiyorum bilmeyenlere de bu tarifi öneriyorum muhteşem bir lezzet çünkü :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mafiş Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Mafiş yapılışı

Resimli Mafiş yapılışı

Mafiş Tarifi Resimli Mafiş Tarifi Evet Melek'ler, şimdi size muhteşem bir leezet sunuyor ve bu lezzet oldukçada pratik diyoruz :) 7'den 70'e herkesin seveceği mafişin yapılışı hakkında bilgiler veriyoruz :) Malzemeler *1 yumurta *2 kaşık yoğurt *1 çay kaşığı karbonat *2 çay kaşığı tuz *yarım bardak süt *alabildiği kadar un *kızartmak için sıvı yağ Hazırlanışı: un bir kaba elenerek...
  2. Sütlü Kabak Tarifi Resimli

Sütlü Kabak Tarifi Resimli

Sütlü Kabak Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız çok yardımcı olursunuz bana kızlar şimdiden tarif için tşklerimi sunuyorum.
  3. Sütlü Zerde Tarifi Resimli

Sütlü Zerde Tarifi Resimli

Sütlü Zerde Tarifi Resimli yapılışını yazın kızlar çok merak ediyorum ben bu Sütlü Zerdeyi :)
  4. Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum sizden hanımlar. Ama lütfen detaylı ve açıklamalı yazın ki ilk defa da yapabileyim tarifi :)
  5. Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Kaymaklı Kaygana Tarifini yazmanız için yazıyor ve şimdiden tşklerimi iletiyorum. İyi günler:)

Sayfayı Paylaş