gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

mafya dizilerine hayır

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bu aralar mafya dizileri oldukça arttı.şiddetle yatıp şiddetle kalkıyoruz.

2. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet ya ne anlıyorlar bundan bilmiyorum

mafya dizilerine hayır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mafya Babasi...

Mafya Babasi...

Mafya Babası Ve Kurnaz Çevirmen Mafya babası, korkutabildiği kuruluşlardan alacağı haracı toplaması için sağır ve dilsiz bir tetikçi bulmuştu.Tetikçi polisin eline geçtiğinde, onun fazla bir şey anlatamayacağını düşünüyordu. Mafya babası, bir süre sonra ödemelerde önemli gecikmeler olduğunun farkına vardı ve bunun hesabını sormaları için iki adamını tetikçiye gönderdi. Giden adamlar,...
  2. hayır

hayır

Sık sık görülürse Kişinin sıkılacağına işarettir. Az görülür ise iyilik olarak yorumlanır.
  3. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime
  4. Rus mafyasına baskın

Rus mafyasına baskın

yabancı mafya isimleri Yabancı istihbarat birimleri ve 400 kişilik özel tim İspanya'daki Rus mafyasına darbe vurdu. İspanya'da, Rus mafyasına karşı düzenlenen operasyonda 20 kişi gözaltına alındı. Yabancı istihbarat birimlerinin de işbirliğiyle 400'den fazla polisin görev aldığı operasyon Marbella, Malaga, Alicante, Madrid ve Barcelona kentlerinde yapıldı ve Rus mafyasının İspanya'daki...
  5. Forum mafyaları :)

Forum mafyaları :)

A : Mesaj hazır mı? B : Hazır.. rep hazır mı? A : Hazır.. mesajı görelim B : Olmaz önce repi görelim A : Repin yarısı şimdi yarısı iş bittikten sonra A : Adamların bölümüme girmişler B : Senin adamların da bölümümde konu açmışlar A : Hakaret ve flooda rasladım Bekir! bir daha olmasın mekanımda B : Eksi reple şaka olmaz Nazmi abi.. şeytan doldurur A : Bu son mesajım.. bu işleri bırakacağım...

Sayfayı Paylaş