gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

magazin dünyasında bir gecede 3 düğün!!!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

melisa basut yael debayar alper çağrı önal baran öneren Sonunda Onlar Da Erdi Muradına
    Masallar "Onlar erdi muradına" diye biter ya, işte öyle. Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi.
    Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi.

Masallar "Onlar erdi muradına" diye biter ya, işte öyle. Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi. Yaş farkları nedeniyle çok konuşulan iki sevgili dün akşam Maslak Refresh Venue'de yapılan nikah töreni ile dünyaevine girdi. Çiftin nikah şahitliğini ise 10 kişilik arkadaş grubu yaptı. Pınar Altuğ'un şahitleri, Zeynep Deldağ, Melisa Basut, Yael Debayar, İzak Bilmen, Rahşan Anter; Yağmur Atacan'ınkiler ise Cihan Yenici, Cihan Uzunhekim, Erman Pakman, Baran Öneren ve Alper Çağrı Önal'dı. Altuğ, Perihan Akı tarafından yapılmış bir gelinlik giymişti. Atacan'ın damatlığı Ermenegildo Zegna markaydı. Yaklaşık 400 konuğun katıldığı nikah ve düğün töreni öncesi, gelin ve damat basın mensuplarının karşısına çıktı. Çift, düğün sonrası Paris'te 5 günlük kısa bir balayı yapacaklarını açıkladı. Törene babasının katılmaması hakkında Yağmur Atacan 'Babam işlerinden dolayı gelemedi. Ben de kendisini zorlamadım. Sık boğaz etmek istemedim' dedi. Hayalindeki düğün için uzun süredir uğraştıklarını söyleyen Pınar Altuğ, 'Her şey hayalimdeki gibi olsun diye uğraştım. Bugün ikimizinde karnı ağrıyor. Çok heyecanlıyım. Yağmur'un soyadını ve onun çocuğunu taşıyacağım için çok mutluyum' diye konuştu.

GÜZİDE DURAN DA EVLENDİ

Ünlü manken Güzide Duran da dün gece işadamı sevgilisi Adnan Aksoy ile hayatını birleştirdi. Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün törenine davetlilerin dışında kimse alınmadı. Düğünü görüntülemek ve izlemek isteyen basın mensupları kapıdan çevrildi.

Şemsiyenin ardındaki 60'lık damat Neco

Şarkıcı Neco da kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi İdil Erge ile dün öğlen saatlerinde evlendi. 33 yıllık eşi Oya German'dan geçtiğimiz yıl boşanan Neco, İdil Erge'yle beraber yaşadıkları Caddebostan'daki evlerinde sade nikah töreniyle dünya evine girdi. Aile dostlarından 25 konuğun katıldığı nikahla ilgili medyaya fotoğraf ve bilgi verilmedi. Çiftin dün akşam Caddebostan Zanzibar'daki düğün yemeğine yakın dostlarından ve aile fertlerinden oluşan 40 kişilik davetli topluluğu katıldı. Cafe Zanzibar'a gelirken yüzünü şemsiyeyle kapatan Neco, basın mensuplarına "Ben Neco değilim, karıştırıyorsunuz" diye espri yaptı.

magazin dünyasında bir gecede 3 düğün!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeytanın İnsana Attığı 3 Düğüm

Şeytanın İnsana Attığı 3 Düğüm

Şeytanın İnsana Attığı 3 Düğüm Sabah namazı en çok kaçırılan namazlardan biridir. İnsan uykusunun esiri olur, yataktan kalkamaz. Halbuki sabah namazının hazırlıkları ta akşamdan başlamalı, tedbirler yatmadan önce alınmalıdır. Belki de en çok kaçırılan namazdır sabah namazı. Bir türlü uyanamaz insan, sanki gözkapaklarının üzerinde tonlarca yük varmış gibi. “Biraz sonra uyanırım.” diyerek...
  2. Bu Düğün Başka Bir Düğün...

Bu Düğün Başka Bir Düğün...

Bu Düğün Başka Bir Düğün... Rabbimin rahmet kapılarını aralayıp ebediyete intikal ederek, İlahi makamdaki, düğününü yaşayan çok değerli eşim için; İnnalillahi ve inna ileyhi raciun! Mademki bu dünya bir sürgün yeridir, Mademki ölüm ebedi vuslatın giriş kapısıdır, Öyleyse bir kere daha anlıyorum her...
  3. Magazin Dünyasını Karıştıran Bomba Twitter Mesajı!

Magazin Dünyasını Karıştıran Bomba Twitter Mesajı!

magazin dünyası karışacak bomba twitter mesajı saadettin saran defne samyeli birlikte mi birlikte görüldüler resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Gün geçmiyor ki yeni bir bomba haber çıkmasın melekler :) Şimdi ki haberimiz ise twitterda bir kullanıcının paylaştığı mesaj! Mesajında bir dönem Hülya Avşar'la birlikte olan Sadettin Saran ile ünlü haber spikeri Defne Samyeli'nin...
  4. Müşfik Kenter'in Vefatı Magazin Dünyasında Büyük Yankı Yaptı...

Müşfik Kenter'in Vefatı Magazin Dünyasında Büyük Yankı Yaptı...

müşfik kenter vefatı müşfik kenter öldü mü müşfik kenter öldü Sevgili melekler, bugün aramızdan ayrılan Müşfik Kenter 'in vefatı magazin dünyasında da büyük yankı yaptı. Onun sesiyle, unutulmaz tiyatro ve sinema eserleriyle büyüyenler de dahil olmak üzere haber tweeterda hızla yayıldı. İşte Müşfik Kenter vefatı ile ilgili taziye tweetleri... Nilgün Belgün: Turk tiyatrosunun en...
  5. Kandil Geceleri Düğün Yapılır mı?

Kandil Geceleri Düğün Yapılır mı?

kandil geceleri kandil gecesi düğün olurmu kandil gecesi caiz olmayanlar Biz müslümanlar için çok hayırlı ve mübarek olan kandil gecelerin de birçok kişinin merak etitği kandil gecesi düğün olurmu sorusuna yanıt olarak sizlyere gerekli dini bilgileri sunuyoruz. Regaip Kandilinde nişan veya düğün yapmanın herhangi bir sakıncası yoktur. Fakat bundan ziyade, salonda yapılacak olan düğün...

Sayfayı Paylaş