gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Magazin Dünyasını Karıştıran Bomba Twitter Mesajı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

magazin dünyası karışacak bomba twitter mesajı saadettin saran defne samyeli birlikte mi birlikte görüldüler resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Gün geçmiyor ki yeni bir bomba haber çıkmasın melekler :) Şimdi ki haberimiz ise twitterda bir kullanıcının paylaştığı mesaj! Mesajında bir dönem Hülya Avşar'la birlikte olan Sadettin Saran ile ünlü haber spikeri Defne Samyeli'nin feribotta birlikte görüldüğü yazıyor.Mesaj aynen şöyle;

Sadettin Saran ile Defne Samyeli birlikte Bursa’ya gidiyor. Hafta sonu kaçamağı. Yeni bomba bir Aşk:) Hülya bu duruma ne der? Defne’nin annesi de yanında. Sadettin’in kızı da var. Aile saadeti:) Feribotla Yalova’ya geçtiler..”

Konu hakkında Saran ve Samyeli ise şöyle dediler;
    Defne Samyeli “Bu gibi konuları konuşmayı yanlış buluyorum. İnsanlara artık inanamıyorum. Yani böyle konularda görüş bildirmeyi bile gereksiz buluyorum. Ben böyle konuşmam da. Çünkü konuştuğunuz takdirde nasıl malzeme olunduğunu da biliyorum. Bunu konuşmayı yanlış buluyorum” dedi. Saran ise uçankuş.com’a yaptığı açıklamada “Olacak şey değil feribotta karşılaştık hepsi bu, daha fazla bir şey söylemeye bile gerek yok” dedi.

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    yakismislar hahahahahahahah Allah tamamini erdirsin ;)

Magazin Dünyasını Karıştıran Bomba Twitter Mesajı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. magazin dünyasında bir gecede 3 düğün!!!

magazin dünyasında bir gecede 3 düğün!!!

melisa basut yael debayar alper çağrı önal baran öneren Sonunda Onlar Da Erdi Muradına Masallar "Onlar erdi muradına" diye biter ya, işte öyle. Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi. Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına erdi. Masallar "Onlar erdi muradına" diye biter ya, işte öyle. Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan da sonunda muratlarına...
  2. Müzik dünyasının bomba transferleri

Müzik dünyasının bomba transferleri

Bi durun arkadaşlarım ya bi soluklanın en iyi yaptığınız işi yapın, hayır sonra çıkıyorsunuz sesiniz karga gibi çıkıyor. Hoş şimdiki teknoloji ile bunuda başarıyorsunuz ama, ben yinede şunu derim, En iyi yaptığınız işi yapın manken olun ya :D MANKENLER ALEMİNDEN MÜZİK DÜNYASINA AKIN SÜRÜYOR. GÜLBEN ERGEN VE DEMET AKALIN GİBİ ESKİ MANKENLERİN BAŞARISI, ECE GÜRSEL, ŞENAY AKAY VE TUĞBA ÖZAY'I...
  3. Ali Taran'dan Twitter Mesajı!

Ali Taran'dan Twitter Mesajı!

ali taran, evliliği, twitter mesajı, eleştirilere cevabı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ayşe Özyılmazel'le evlenerek olay yaratan Ali Taran'dan söylenenlere ilk yorum twitter aracılığıyla geldi. "Eşim, karım, sevgilim, helalim. Al sana 4 karı birden. Siz de deneyin, büyük mutluluk. Tecrübe konuşuyor!" Sizce melekler,Ali Taran bu sözleriyle ne...
  4. Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Sözler Güzel Twitter Sözleri Nickleri Twitter Sözleri ve Nickleri Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :) -Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız. -1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna;...
  5. Metin Kaçan 'ın Twitter Mesajı...

Metin Kaçan 'ın Twitter Mesajı...

Bu konu; metin kaçanın twitter mesajı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz pazar Boğaz Köprüsünden taksiyle geçerken, resim çekme bahanesiyle taksiyi yavaşlatıp köprüden atlayarak yaşamına son veren yazar Metin Kaçan 'ın ölmeden önce "İnsan bir kez ölür " şeklinde tweet attığı ortaya çıktı. İşte haberin detayları... GEÇTİĞİMİZ pazar günü sabaha...

Sayfayı Paylaş