gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Magazin Turu.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Antalya Konyaaltı Beach Park'taki Açıkhava Tiyatrosu’nda dün gece sevenleriyle buluşan Özcan Deniz, 2 saat boyunca sergilediği sahne performansı ile göz doldurdu. Büyük tezahürat eşliğinde şarkılarını söyleyen Deniz, bir sırrını da Antalyalı hayranlarına açıkladı. 10 yıl önce İzmir Fuarı’nda şarkı söylerken yüzünün ortasına bir bez parçası fırlatıldığını dile getiren Deniz, “Bu bez parçasını ben mendil zannetmiştim. Dolayısıyla elime alarak halay çekmeye başladım. Tam bir saat boyunca o mendil zannettiğim bezle sahnede halay çekip kulise gittiğimde bir de ne göreyim? Elimdeki meğer mendil değil bir bayan kilotuymuş, hem de dantelli” diye konuştu. Eskiden bu tür iç çamaşırı fırlatan hayranlarla sıkça karşılaştıklarını dile getiren Deniz, şimdi böyle şeyler olmadığını belirterek, “Acaba artık külot giymiyorlar mı?” diye espri yaptı.
    Yaz sezonuyla birlikte Bodrum'a demir atan, magazin gündeminin ‘ikoncan’ lakaplı güzeli Eda Taşpınar ve sevgilisi Nurettin Hasman, yakın dostları Tarkan Sualp'in nikah töreni için geldikleri Alaçatı'da kendilerini görüntüleyen foto muhabirine el ve kol hareketlerinin yanı sıra sözlü tepki gösterdi. Alaçatı Sörf Merkezi'nde gözlerden uzak denize giren Taşpınar ve Hasman çifti fotoğraflarının çekildiğini fark edince, otellerine döndü.

Yaz sezonuyla birlikte Bodrum'a demir atan, magazin gündeminin ‘ikoncan’ lakaplı güzeli Eda Taşpınar ve sevgilisi Nurettin Hasman, yakın dostları Tarkan Sualp'in nikah töreni için geldikleri Alaçatı'da kendilerini görüntüleyen foto muhabirine el ve kol hareketlerinin yanı sıra sözlü tepki gösterdi. Alaçatı Sörf Merkezi'nde gözlerden uzak denize giren Taşpınar ve Hasman çifti fotoğraflarının çekildiğini fark edince, otellerine döndü.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen Uluslararası Mersin Festivali kapsamında, pop müzik şarkıcısı Ferhat Göçer ile klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici birlikte konser verdi. Deniz Seki ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Şenlendireci'nin hayranları, ‘Hüsnü burada Deniz nerede?’, ‘Hüsnü, bize de çapkınlık öğret’ yazılı pankartlar açtı. Şenlendirici bu pankartlara aldırış etmeden klarnet şovuna devam etti.

Oyuncu İpek Tuzcuoğlu, tatilini geçirdiği İzmir'in Çeşme İlçesi Alaçatı Beldesi'nde bikinili poz vermemek için havlulu önlem aldı. Kız arkadaşlarıyla tatilini geçiren, gündüz saatlerinde Babylon'da güneşlenen Tuzcuoğlu, 1 ay önce KKTC'de bikinili görüntülenmesi ardından bu kez önlem olarak havluları kullandı. Tuzcuoğlu durumu şöyle açıkladı: "Magazin sayfalarında bikinili yer almamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Basın mensubu arkadaşların anlayış göstereceğine inanıyorum. Kimse kızmasın, darılmasın''

NTV spor spikeri Burcu Esmersoy, İtalya'nın ünlü otomobil markası Ferrari'nin eski pazarlama müdürü Massimo Cusimano ile evli. Hızlı araba kullanmayı sevdiğini belirten Burcu "Direksiyon başında saldırgan oluyorum. Makas atmaya da bayılıyorum. Ama eşim Massimo bundan çok korkuyor ve benim tehlikeli araç kullanan bir şoför olduğumu söylüyor" diyor.

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen'in oğlu Metin Şen'in eşi Aslı nisan sonunda ikinci oğlu Batu'yu dünyaya getirmişti. Eski formuna henüz dönemeyen Aslı Şen geçenlerde bir davetteydi. Aslı Hanım "Diyete başlamanın zamanı geldi. Kendime bir zayıflama programı hazırladım. Eşim de buna uyacak ve birlikte zayıflayacağız" diye konuştu.

Magazin Turu. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanİ Magazİn

Melekler Mekanİ Magazİn

çirkin erkek resimleri çirkin erkek resmi adam en resmi Arkadaslar , buraya uyelerimiz hakkindaki magazin haberlerini yazalım. Bakalim sitemizde ne magazinlik olaylar oluyor ?
  2. magazin haritası ...

magazin haritası ...

nasıl ama arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar
  3. hiçç magazin izlemem

hiçç magazin izlemem

aa bunu mu izliyosun,asla izlemem(küçümseyici bi bakışla) -evet +ya bunlar boş şeyler.. - +bize ne onların ne yaşadıklarından -ama abi gülşen ne cevap vermiş bi bakalım öyle devam edelim +daha barışmadı mı onlar - evet izlemiyosun abi +aa bunu mu izliyosun, asla izlemem , başka yeri aç lütfen -ya bi sn bitiyo ztn +aa o kaynana semra değil mi?bak oğlu öldü hala tv de. işte izlenmez...
  4. Sevgilisine Magaza Kapattırdı

Sevgilisine Magaza Kapattırdı

Ünlü popçu Serdar Ortaç, 17'lik sarışın sevgilisi için bir kadın giyim mağazasını kapattırdı. Geçtiğimiz günlerde Çeşme'deki bir mekanda sahne alan, bir yandan da 17'lik sarışın sevgilisiyle Alaçatı'nın tadını çıkaran ünlü popçu Serdar Ortaç, sevgilisi için mağaza kapattırdı. Daha önce sarışın sevgilisiyle sergilediği samimi görüntülerle yakalanan Serdar Ortaç, Ayaklı gazetenin haberine...
  5. Magazin ne demek

Magazin ne demek

Magazin ne demek bana magazin kelimesinin açıklamasını yaparmısınız acaba

Sayfayı Paylaş