gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Magic necmi neden islamı seçti ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım sabah haberi kaçırdım. Eskiden sihir yapan macik necmi islamın yolunu seçmiş. Hatta tam şey diyordu. Cübbeli ahmet hocanın bir dvd sini koymuş bişeyler duymuş ve islamı seçmiş necmi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Hangi dua yada hangi sözlerden etkilenmiş. Gerçek sihir islamda vs diyordu baya merak ettim şimdi iyimi :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Şu anda televizyonda dinleyip aynen yazayım :)

Önceden de 5 vakit namazını kılan bir insan olduğunu belirten magic necmi, bunun ön plana çıkmasını anlamadığını ifade ediyor. Genç yaşta umreye gittim diyor ve Olayı şöyle anlatıyor. Birgün Cübbeli Ahmet Hocamızın ne zamandır evimde bulunan ama seyretmediğim Dvd sini izleme fırsatı buldum. Onun anlattıklarını kendince bi tefekkül etmiş. Tatlı anlatımla dikkat çeken üslubu beni etkiledi diyor. Bir gülecek miyim, birgün öleceğim, birgün bana namaz kılmadığım için hesap soracaklar bende bunun hesabını veremeyeceğim demiş ahmet hoca. Kendi kendine doğru söylüyor diye düşünmüş necmi... Onun bu sözleri teşvik etmiş. Ondan dolayı daha da sarılmış dinine. Olayı böyle özetliyor sevgili misafirimiz.

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    necmi müslüman değilmiydiki:S ben müslüman sanıyordumm

doğru yolu bulmuş sonunda çok şükürr allah müslümanlıktan ayırmasnn hepimizi

Magic necmi neden islamı seçti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necmi Yapıcı

Necmi Yapıcı

necmi yapıcı eşi necmi yapıcı nın eski eşi 17 Ağustos 1974 yılında doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. 1999 yılında başlayan, 5 yıl boyunca 400'ın üzerinde bölümü yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide "Yırttık abicim yırttık" sözüyle tanınan "Feridun Bitir" adlı karakteri oynayarak ünlendi. Daha sonra yine bir...
  2. İslam tarihinin başarıları nelerdir

İslam tarihinin başarıları nelerdir

İslam tarihinin başarıları nelerdir isimli bir konuda yardımınıza ihtiyaç duymaktayım. Bu konu hakkında bilgileri bana yazabilirseniz minnettar kalacağım. Teşekkürler Titan abla :D:D
  3. Kısaca islam nedir ?

Kısaca islam nedir ?

Lütfen kısaca birileri bana islamın ne olduğunu anlatabilir mi ? Yani kısa cümle ve kesin ifade ile İslam nedir ? Teşekkür ediyorum
  4. İslamda saç boyatmanın hükmü nedir?

İslamda saç boyatmanın hükmü nedir?

Soru: İslam'da saç boyamanın hükmü nedir? Cünüpken saç boyanırsa ve daha sonra güsul abdesti alınırsa doğru olur mu? Cevap: İslam Hukukunda saç boyamayı yasaklayan bir hüküm yoktur. Bazı rivayetlerde kadınların değil de erkeklerin saçlarını siyaha boyamaları mekruh sayılmıştır. Onun dışındaki renklerle ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca saç boyası gusül abdestine mani değildir....
  5. Atatürkün islama kattıkları

Atatürkün islama kattıkları

Kur’an- ı Kerim ilk kez Türkçeye Rumi:1338 - Miladi:1922 yılında Çağatay Lehçesiyle çevrilmişti; fakat bu çeviri eser Osmanlı Türklerinin ihtiyacını karşılayacak durumda değildi. Keza Cumhuriyet dönemine kadar da gerçek manada bir Kur’an-ı Kerim tercümesi yapılamamıştır. Osmanlı Devleti döneminde, Kur’an-ı Kerim çevirisi yanında uzun süre Kur’an-ı Kerim tefsiri de yapılmamıştı. Türk...

Sayfayı Paylaş