gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mağlup olmak

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Her türlü mağlubiyet galip gelmeye, bir şeyi başarmaktaki azim ve iradeye, sevinç ve ferahlığa delalet eder.

Mağlup olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Mağlubuz

Mustafa Sandal - Mağlubuz

Kabul Olur Mu Sevgİ HİÇ Emek Vermeyİnce Yok Be Zor DeĞİl Çok BÜyÜr İsteyİnce Gİt Bİraz DÜŞÜn Bak Ne Haldeyİm GÜvenİnce Anlaman Yakin Gİden HİÇ DÖnmeyİnce Ölsem De Senİ Sormasam Umurumda Olmasan KeŞke Bİtmedİ SavaŞ MaĞlubuz Bu Derde MaĞlubuz Bu Derde __________________
  2. Kadin olmak !!!

Kadin olmak !!!

Kadın Olmak!... Bir kadın çocuktur aslında… Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını… Ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister.Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz; ama...
  3. Anne olmak

Anne olmak

Annemin yalnızca bir gözü vardı. Ondan nefret ederdim… Çünkü bu durum beni utandırıyordu. Ailemizi geçindirmek için okulda aşçılık yapardı.İlkokulda iken bir gün annem bana merhaba demeye gelmişti.Yerin dibine geçmiştim. Bunu bana nasıl yapabilirdi?Onu görmezden geldim. Ona nefretle baktım ve oradan kaçtım.Ertesi gün sınıfta bir arkadaşım dedi ki, “Eeee, senin annenin yalnızca bir gözü...
  4. Şeytanı mağlup eden dua

Şeytanı mağlup eden dua

Şeytanı Kahreden Dua Şeytanı mağlup eden dua Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda şeytanı mağlup eden duayı ve anlamını sizlerle paylaşıyoruz. Bu duayı okuyarak, şeytanı kahdebilirsiniz Melek'lerim. ''Eüzü bikelimetillahi't tammati min şerri ma halaka ve zerae ve berae ve min şerri ma yenzilü mine's semai ve min şerri ma ya'racü fiha ve min şerri fitnetil leyli ven nehari ve min...
  5. Kadın Olmak...

Kadın Olmak...

Gündemden Düşmeyen Mesele:Türkiye'de kadın Olmak Ya da olmaya çalışmak... kadının adı var mı bu ülkede? Ana mı?Karı mı?Kız çocuk mu sadece? Türkiye yerli yerinde duran bir toprak parçasında kendi halinde bir devlet,senin kadın olup olamamanla ne ilgisi var ki(!) Peki ya o devletin toplumunu oluşturan ve hiçte masum sayılmayan bizler??? Türkiye'de bir azınlık var kadın olmanın kadın...

Sayfayı Paylaş