gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mahidevran Sultan Nur Fettahoğlu model oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mahidevran sultan model oldu nur fettahoğlu markafoni fotoları fotoğrafları burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan model oldu Melek'lerim. Nur Fettahoğlu objektik karşısına geçti ve mankenlere taş çıkardı Melek'lerim. Markafoni Nur Fettahoğlu fotoları cidden büyüleyici Melek'lerim. Merak edenler için bizde bu sayfamızda Markafoni Nur Fettahoğlu fotoğrafları sunuyor ve sizlere keyifli bir görsel şov yapıyoruz :D [​IMG]

"Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Mahidevran karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu, online alışveriş sitesi Markafoni’nin yeni yüzü oldu.

Site için yapılan çekim, Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirildi. Fotoğraflara otantiklik ve 60’ların havası hakim oldu. Ünlü oyuncunun birbirinden şık kıyafetleri büyük bir zarafetle taşıdığı gözlendi.

2. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
Mahidevran Sultan Nur Fettahoğlu model oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nur Fettahoğlu resimleri

Nur Fettahoğlu resimleri

nur fettahoğlu nur fettahoğlu ayak resimleri kıyafetleri fettahoglu Güzel yıldızın birbirinden güzel resimleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum sanatçının hayranlarına özel gelsin
  2. Nur Aysan (Mahidevran Sultan) kimdir? Nur Aysan Resimleri

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) kimdir? Nur Aysan Resimleri

nur aysan mahidevran sultan mahidevran sultan resmi nur aysan biyografi boyu Nam-ı değer Mahidevran Sultan Nur Aysan'ı daha yakından tanıyalımmı kızlar...Ben çok beğeniyorum Nur Aysan'ı özellikler saçlarına bayılıyorum:D:D Nur Aysan biyografisi ve resimleri :tik: Doğum Tarihi : 12.11.1980 Doğum Yeri: Duisburg Almanya Boy : 169cm Kilo : 51 Göz Rengi : mavi Saç Rengi : kumral...
  3. Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

belda aysan mahidevran sultan muhteşem yüzyıl mahidevran sultan Aşk-ı Memnu dizisinin Peyker'i, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan'ı güzel oyuncu Nur Aysan eşinden sessiz sedasız boşanmış... “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran’ı Nur Aysan, borsacı eşi Murat Aysan’dan sessiz sedasız boşandı. Eşinden hiçbir talepte bulunmayan oyuncu, sadece ‘Aysan’ soyadını istedi Anlaşamıyoruz...
  4. Mahidevran gülbahar haseki sultan

Mahidevran gülbahar haseki sultan

Mahidevran gülbahar haseki sultan.aslında dızı geregi yarımız nefret ettı ondan ,5 kurusluk seyır ıcın huzurla bıle uyutmuyolar mahıdevranı.aslında hepımızın su cagda eslerımızı kıskanması gıbıydı onunda duygu ve dusunceleırı.sevdi ,kıskandı ,baska kadınla paylasamadı.hepsını gectım gozbebegını kaybetmek yeterdı aglamasına.en degerli varlıgı yok olmustu gozlerinin önünde.şehzadesine canını...
  5. Nur Fettahoğlu Ortalarda Yok !

Nur Fettahoğlu Ortalarda Yok !

Bu konu; nur fettahoğlu ortalarda yok haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün ani bir düğün organizasyonuyla haberini aldığımız Necati Şaşmaz-Nagehan Kaşıkçı çiftinin düğününün ardından Nur Fettahoğlu ortalarda görünmüyor. Necati Şaşamaz 'la 2 yıl kadar süren bir beraberliğin ardından ayrılan Fettahoğlu muhtemelen bu düğün haberiyle sarsıldı. Bakın haberde...

Sayfayı Paylaş