gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mahir Günşiray Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mahir Günşıray Resimleri Mahir Günşıray Resmi Mahir Günşıray Resim Galerisi

İffet dizisiyle halen ekranlarda izlediğimiz başarılı oyuncu Mahir Günşiray'ın resimlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Mahir Günşiray Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Günşiray kimdir

Orhan Günşiray kimdir

orhan alkaya nereli orhan günşiray kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, resimleri, filmleri Türk Sineması'nın usta dev bir ismi daha Orhan Günşiray... Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Orhan Günşiray hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler yer almaktadır. (d. 1928 - İstanbul - ö. 27 Ağustos 2008) Türk sinema sanatçısı. Tophane Sanat Okulu mezunu olan Günşiray, ticaretle...
  2. Mahir Günşiray kimdir

Mahir Günşiray kimdir

mahir günşiray mahir günşıray günsiray mahir günşiray kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Oyuncu ve yönetmen kimliği ile baaşrılı bir isim Mahir Günşiray hakkında sizlere bu yazımızda bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Mahir Günşiray (d. 10 Ağustos 1960 İstanbul) Sinema, tiyatro oyuncusu ve yönetmeni. Sanatçı Orhan Günşiray'ın oğlu olan...
  3. Mahir Günşiray Hayatı Biyografisi

Mahir Günşiray Hayatı Biyografisi

Mahir Günşıray Hayatı Mahir Günşıray Biyografisi En son ekranlarda İffet dizisiyle izlemekte olduğumuz babası da ünlü oyuncu Orhan Günşiray olan Mahir Günşiray'ın hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Mahir Günşıray Sinema Sanatçısı Orhan Günşiray'ın oğludur. Mahir Günşiray 10 Ağustos 1960 tarihinde İstanbulda Doğdu. Mahir Günşıray Hacettepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar...
  4. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinde Başrol Mahir Günşiray 'ın !

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinde Başrol Mahir Günşiray 'ın !

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi başrol oyuncusu mahir günşiray hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yakında yepyeni bir dizi başlıyor. Ben Onu Çok Sevdim adlı dizi , merhum başbakanlarımızdan Adnan Menderes 'in eşi ve sevgilisi arasında geçenleri anlatacak. Dizinin başrol oyuncusu ise belli oldu. Bu isim Mahir Günşiray.. Pana Film’in 1961’de idam...
  5. Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Bu sayfa; Mahir Bu Gece Vuruluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reytingleri zorlayan dizilerden birisi olan Karadayı'da bu gece yine çok heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta Feride'ye önce evlenme teklifi eden daha sonra da tüm gerçekleri anlatan Mahir, Feride'ye büyük bir şok yaşatmıştı. Mahir Kara'nın kendisi olduğu itiraf eden Mahir'in bu sözleri üzerine,...

Sayfayı Paylaş