gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mahir ve Feride Resimleri

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Kenan İmirzalıoğlu ve Berguzer Korel resimlerine yer vermektedir. ATV ekranların reyting rekoru kıran dizisi Karadayı' da başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve Berguzer Korel birbirlerine izleyici tarafından da çok yakıştırılıyor. Dizide ki isimleri ile Mahir ve Feride'nin aşkı gün geçtikçe büyürken hayranları da onları aynı karede görmek için yoğun bir talepte bulunuyorlar.

Ben de bu iki ünlü yıldızın hayranlarını kırmayarak Mahir ve Feride'nin birlikte olduğu resimleri sizler için paylaşıyorum:)

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    MaWiM bunu beğendi.
Mahir ve Feride Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feride Onat Resimleri

Feride Onat Resimleri

Feride onat resimleri - Feride Onat Kimdir hakkında detaylı bilgileri bu yazımızdan bulabilirsiniz. Kendisi ile ilgili pek bilgiye ve gerçek olacağını düşündüğümüz bir resme ulaşamadık ya melekler. Daha önceden açılmış bu konuya gelenler var. Sizlerden ricamız lütfen kayıt olmadan Feride Onat hakkında bilgileri bizlere yorum olarak gönderin ve sizlerin adı ile buradan yayına alınsın....
  2. Mahir Günşıray Resimleri

Mahir Günşıray Resimleri

Mahir Günşıray Resimleri var mı acaba sizin sitenizde baktım bulamadım varsa linkini atın yoksada bir zahmet paylaşın kızlar.
  3. Karadayı Feride ve Mahir Gifleri 2013

Karadayı Feride ve Mahir Gifleri 2013

Sevgili melekler, büyük bir keyifle izlenen dizilerden biri de şu sıralar Karadayı dizisi. Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu'nun harika performanslarıyla izlediğimiz dizinin hareketli resimlerini bir araya topladım ve sizlerle paylaşıyorum..:)
  4. karadayıda feride ve mahirin gittiği çay bahçesi neresi?

karadayıda feride ve mahirin gittiği çay bahçesi neresi?

Arkadaşlar Karadayı dizisnde mahirle Feridenin gittikleri şu meşhur çay bahçesinin yerini bilen varmı acaba ? :D
  5. KARADAYI FERİDE VE MAHİR RESİMLERİ

KARADAYI FERİDE VE MAHİR RESİMLERİ

karadayı dizisi feride mahir resimleri,karadayı mahir feride aşk resimleri,karadayı mahir feride en güzel resimleri,karadayı dizisi mahir feride görselleri hakkında bilgiler 8 Ekim 2012'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu dizi atv'de yayınlanmaktadır. Dizide mafya, bazı siyaset ve yargı mensuplarının...

Sayfayı Paylaş