gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mahkemede ne sonuç çıkacak ( Öyle bir geçer Zaman ki )

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu akşam yayına girecek bir bölüm var Öyle Bir geçer zamanki de... Peki kızlar size göre bugün akşama ne sonuç çıkacak. Sizce mete gerçekten öldürmüş mü öldür memiş mi ? Küçük çocuk kimi işaret ediyor.? Olay günü orada olan kamyoncunun oğlu, korktuğu için konuşamaz. Cemile, Mete’nin suçsuz olduğuna inandığı için mücadeleyi bırakmaz. Ancak Mete ısrarla Hakkı’yı kendisinin vurduğunu söylemektedir. Bütün aile gözaltında olan Mete’nin yanındadır.
    Cemile ve Ali Kaptan başlarındaki büyük sorunla uğraşırken Kenan, gemi ile 2. parti kaçak malları da limana yanaştırır. Ancak limanda tesadüfen eski bir dostuna rastlayan Ali Kaptan dönen kirli işlerin kokusunu alır ve yardım etmesi için Kemal’i arar.

Dikiş işlerine evde devam eden Cemile parça başına ilk ödemesini alır. Ancak Carolin bu durumdan haberdar olur. Ali Kaptan’ın Cemile’ye olan ilgisini feci halde kıskandığı için de Carolin, bu işi ve oradan aldığı parayı engellemek için harekete geçer.

Murat’ın doğum günüdür. Aylin, Murat’ın mezarına gider, orada Süleyman ile karşılaşır. Ona, Murat’ın nasıl öldüğü ile ilgili sorular sorunca Süleyman gerçekleri anlatıp anlatmama konusunda ikileme düşer.

Berrin ile Hakan’ın boşanma davası sonuçlanmak üzeredir. Berrin kızının velayetini almayı her şeyden çok istemektedir.

Durumu iyice kötüleşen Selma ise son bir umut yardım istemek için Cemile’ye ulaşmaya çalışır. Doktor Gülay, Soner’in tedavisini tamamlar ancak, onu yeniden görmek için çok geçerli bir neden bulur.

Mete’yi bekleyen Cemile yeniden fenalaşır. Hem Nedim hem de Ali Kaptan onu hastaneye götürmeye çalışınca ortam gerilir.

Süleyman sürpriz tanığı mahkemede konuşmaya ikna eder. Mete ve Nihal için karar günüdür. Fakat beklenmedik bir olay herkesi şok eder.

MİSAFİR İSENİZ HEMEN SAYFANIN ALTINDAN BU KONUYA YORUM GÖNDEREBİLİRSİNİZ. :)

Mahkemede ne sonuç çıkacak ( Öyle bir geçer Zaman ki ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

öyle bir gecer zamanki nerede cekiliyor öyle bir geçer zamanki çekildiği yer geçer zaman ki nerede çekiliyor nerde çekiliyor cemilenin evi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin nerede çekildiğini merak ediyormusunuz?Ekranların reyting rekorları kıran dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Dizi için Unkapanı’nın Zeyrek bölgesinde 51 ev boyandı, 9 ev tamamen restore...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

aylin kimdir aylin öyle bir geçer zamanki öyle bir geçer zamankinin aylini zamanki biyografi Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah resimlerini ve biyografi bilgilerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. Adı Soyadı:Farah Zeynep Abdullah Ülke:Türkiye Doğum Tarihi:17-08-1989 Türk bir ailenin kızı olarak İngiltere de doğdu.Liseyi de orada...
  3. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de ayrılık

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de ayrılık

öyle bir geçer zaman ki dizisi, oyuncuları, ouynuc ayrılığı, metenin arkadaşı, serkan badur "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dzisinde Mete'nin kıskanç arkadaşını oynayan Serkan Badur, diziden kendi isteği doğrultusunda ayrılmış Melek'ler. Kanal D'de yayınlana Reyting rekortmeni dizi 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' bir oyuncuyla yollar ayrıldı Dizide okul arkadaşı Mete'yi kıskanan kötü...
  4. ''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

öyle bir geçer zaman ki, yeni sezon, senaryolar, yalanmış, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kısa süre önce haberini yaptığımız Öyle Bir Geçer Zaman Ki nin yeni bölümünde olacaklarla ilgili FACEBOOKTAKİ AÇIKLAMALARın doğru olmadığı açıklandı! D Yapım tarafından yapılan açıklamada, Aras Bulut İynemli adına açılan site hesaplarının sahte olduğu ve oyuncunun hiçbir...
  5. Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S

Sayfayı Paylaş