gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahkum

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Rüyada mahkum gören kimse kötü haberler alacak demektir. Eğer kendinizi mahkum olmuş gördüyseniz, özel hayatınızda yaşamınızda bazı sorunlar ve üzüntülerle Kötü haberler alacaksınız. karşılaşacaksınız demektir. özel hayatınızda birtakım sorun ve üzüntülerle karşı karşıya kalacaksınız. Ciddi bir sıkıntıdır.

Mahkum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geceye mahkumsun...

geceye mahkumsun...

mahkumsun mahkümsun
  2. Ata - Mahkum

Ata - Mahkum

Ata - Mahkum yalnız savunmasız ben acımasız adaletsiz sen müebbete giden ben aşkın dornt duvar mahkumum b.en elledim mahkum gözlerin mahkum yüreğim mahkum aşkına mahkumum ben aşkını sevdim ben ateşeni sevdim ben cehennemi sevdim ben sabrımı sevdim ben karanlığı sevdim ben hapsini sevdim ben tek seni sevdim ben yalnız savunmasız ben acımasız adaletsiz sen müebbete gidenben...
  3. Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Dertleri dermanla verensin tanrım Bir zalim kulunu çok seviyorum Aşk denen bu derdin dermanı var ise İdama mahkumu af bekliyorum Gönlüm neler neler çekmişti amma Benden beter var mı bilemiyorum Korkum var yürekten aşkımdan da büyük Korkumdan bir türlü gülemiyorum,gülemiyorum Özür dilemekse ben diliyorum Cezama sensizlik verme diyorum Aşkına sevgine ihtiyacım var Seni canımdan da çok çok...
  4. Ebru Gündeş - Elimiz Mahkum

Ebru Gündeş - Elimiz Mahkum

O gün seni gördüm ya, Kıyametler koptu içimde Bir soru geldi bana gözlerinden Sanki yer oynadı yerinden Aklım bir an durakladı Deliriyorum Zincir vurulmaz rüzgara Karşı konulmaz bu aşka Çaresi yok bunun başka Elimiz mahkum Yaşanacak bu aşk bitecek Neden bu raslantı neden? Hiç zamansız ve de anlamsız Açması çok, hiçte çaresi yok Hep yokuş, hiç düz yolu yok Öyle yalnız hiç kimsesi yok Yapayalnız�
  5. **mahkum**

**mahkum**

MAHKUM Bir sabah uyandırdılar.Tak tak tak.Haydi buraya kadarmış,saklandığın artık kalk."Ne oluyor,anlamadım"bile diyemedim aldılar kapıdan apar topar. HAKİM :o ateşi sen mi çıkardın SUÇLU:ne ateşi hakim bey ne yakması HAKİM : bak biliyorsun bieşeylerin yandığını yoksa nedn sorasın ki SUÇLU :ben birşeyi yakmadım hakim bey HAKİM :hala direnyorsun itiraf etmemek...

Sayfayı Paylaş