gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

mahkumu kım kurtaracak.

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir kral idama mahkum bi adama iki kağıt verir bi kağıtta hayat,diğer kağıtta ölüm yazmaktadır hayat kağıdını seçerse kurtulcak diğerini seçerse ölcek ama bi süre sonra kral iki kağıdada ölüm yazdırır ve mahkumda bundan haberdar olur .şimdi mahkumun ne yapması gerekli kurtulması için .

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: mahkumu kım kurtaracak.
    adam elindeki kağıdın birini yutacak ve bu şekilde kralonun şeçtiğini bulamayacak ve böylece yaşayacak

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

değil asena sen buna benzer soru sormuşdun onunla aynı cevap.senın sorduğun soruda bunun cevabını yazmışdım:)

4. pesaab

pesaab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kralın verdiği ilk kağıtta hayatı bulan mahkum zaten kurtulmuş olur.
    kralın yazdığı ölüm kağıtları artık geçersizdir....

5. pesaab

pesaab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karamel kral ilk verdiği kağıtlarda ölüm ve hayat yazmakta sonrakilerde ikisinde de ölüm olduğunu yazmışsın soruya göre cevap üsttedir...

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayır canım, ıkı kağıtda olum yazıyor mahkum kağıdını secıyor ve açmıyor.kralın kağıdnın açılmasını ıstıyor.kralın kağıdında olum yazıyor halkda mahkumun kağıdnda yaşam olduğunu duşunuyor.kralda bu kadar zekı olduğunu gorunce yaşamasına ızın verıyo.

mahkumu kım kurtaracak. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geceye mahkumsun...

geceye mahkumsun...

mahkumsun mahkümsun
  2. Mahkum

Mahkum

Rüyada mahkum gören kimse kötü haberler alacak demektir. Eğer kendinizi mahkum olmuş gördüyseniz, özel hayatınızda yaşamınızda bazı sorunlar ve üzüntülerle Kötü haberler alacaksınız. karşılaşacaksınız demektir. özel hayatınızda birtakım sorun ve üzüntülerle karşı karşıya kalacaksınız. Ciddi bir sıkıntıdır.
  3. Ata - Mahkum

Ata - Mahkum

Ata - Mahkum yalnız savunmasız ben acımasız adaletsiz sen müebbete giden ben aşkın dornt duvar mahkumum b.en elledim mahkum gözlerin mahkum yüreğim mahkum aşkına mahkumum ben aşkını sevdim ben ateşeni sevdim ben cehennemi sevdim ben sabrımı sevdim ben karanlığı sevdim ben hapsini sevdim ben tek seni sevdim ben yalnız savunmasız ben acımasız adaletsiz sen müebbete gidenben...
  4. **mahkum**

**mahkum**

MAHKUM Bir sabah uyandırdılar.Tak tak tak.Haydi buraya kadarmış,saklandığın artık kalk."Ne oluyor,anlamadım"bile diyemedim aldılar kapıdan apar topar. HAKİM :o ateşi sen mi çıkardın SUÇLU:ne ateşi hakim bey ne yakması HAKİM : bak biliyorsun bieşeylerin yandığını yoksa nedn sorasın ki SUÇLU :ben birşeyi yakmadım hakim bey HAKİM :hala direnyorsun itiraf etmemek...
  5. gülme yarışını kım kazandı dersınız?

gülme yarışını kım kazandı dersınız?

tabii ki tek dişi olan:D ama ikisinin gülüşü bin ömre bedel..

Sayfayı Paylaş