gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mahmut uslu bana da küfür etti.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

MAHMUT USLU BANA DA KÜFÜR ETTİ! [​IMG] FATİH ALTAYLI, GALATASARAY'DA YÖNETİCİLİK YAPTIĞI YILLARDA FENERBAHÇE MAÇLARINDA FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ MAHMUT USLU'NUN KENDİSİNE DE KÜFÜR ETTİĞİNİ VE BUGÜN DE AYNI ŞEYLERİ YAPTIĞINI SÖYLEDİ.

Bir dönem Galatasaray'da İkinci Başkanlık yapan gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk'te yayınlanan Olaylar ve Gerçekler programında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'yu hedef aldı.

Fenerbahçe'nin derbi maçta Galatasaray'ı 4-1 yenmesini normal karşılayan Fatih Altaylı, maçın skorundan çok şeref tribününde edilen küfürlere dikkat çekti. Küfürlü ifadeleri kullanan kişinin Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu olduğunu ifade eden Fatih Altaylı, kendisinin de Galatasaray'da yöneticilik yaptığı dönemde yaşadıklarını şöyle anlattı:

'Ben bunu yaşadım Fener tribünlerinde. Bütün bir maç boyunca Galatasaray 2. Başkanı olarak o stada gittiğimde, bütün bir maç boyunca arkamda oturan Fenerbahçeli yöneticiler hepimize en galiz küfürleri ettiler. Ben dönüp baktığımda da 'hadi sıkıysa sesini çıkar' diyordu arkamda bana küfreden Fenerbahçeli yönetici. Bugün de aynı adamlar; Mahmut Uslu... Mahmut Uslu, hep bunu yapar. Sırf o değil başkaları da yapar. Ne yazık ki böyle tatsızlıklar oluyor. Hep Mahmut Uslu vardır, dikkat et. Hep Mahmut Uslu haklıdır, karşısındaki haksızdır; necip Türk spor basınına göre.'

Mahmut uslu bana da küfür etti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana da ugrayın

bana da ugrayın

merhaba sevgılı melekler aranızda olmaktan cok mutluyum bayan kuaforuyum yaptıgım ıslerı sızlerle paylasmak fıkırlerını almak ısterım ama foto yukleyemıyorm yardım edın
  2. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...
  3. Eşim bana küfür ediyor

Eşim bana küfür ediyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yıldız Tilbe muhabire küfür etti

Yıldız Tilbe muhabire küfür etti

yıldız tilbe, 2011, yeni albüm, son albümü, albüm tanıtımı, seyhan erdağ, küfür, küfür haberleri ve dahası burada arkadaşlar Güçlü yorumu ve doğallığı ile gönüllerde taht kuran Yıldız Tilbe, o kadar doğal ki, sağı solu belli olmuyor Melek'lerim:) YIldız tilbe, yeni albüm tanıtımında, ünlü magazin muhabiri Seyhan'a küfür etmiş. Seyhan, ne sormuş, Yıldız neden kızmış; buyrun haberin...
  5. Gebeyken Tavuk Eti Yiyen Annenin Bebeği Uslu Oluyor!

Gebeyken Tavuk Eti Yiyen Annenin Bebeği Uslu Oluyor!

tavuk eti tavuk eti faydaları gebeyken tavuk yemek Sevgili melekler, hamileyken yenen tavuk eti bebeği koruyor. Hollanda'da yapılan araştırmaya göre, gebelik süresince yenen tavuk eti bebeğin gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Yapılan araştırma çok ilginç bir sonucu ortaya çıkarıyor. Gebelik döneminde tavuk eti tüketen annelerin bebeği daha uslu oluyor! B12 bebeklerin sağlıklı gelişimi...

Sayfayı Paylaş