gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Mahremini Saçlarımda Gizlediğim Adam

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Mahremini Saçlarımda Gizlediğim Adam
    Bu senin imtihanın diyor bir ses… Ve diğer bir ses sabretmemi emrediyor. !

İçim bu kadar yıkıkken hangi kent kabul eder beni içine. İçimin içsizliği değil miydi beni kaldırmalara düşüren. Ölüme hiçken geçiyordu dakikalarımız. Kentin kendine sığamaz oldum. Bana dar geldi sebepsiz susmaların…

Saçlarımın mahreminde saklıyordum o adamı. . O adam ki yakasında biriktirmişti günahlarını... Ceketinin iç cebinde gizliyebiliyordu maskesini. Seviyordum onu tenha sokaklarımda. Bir başka kentin bir başka adamın kadını olmak acıtmıyordu ruhumu. Bana en çok acı veren onun suskunluğuydu. Onun acıtan küfürleri vardı. Bir konuşsa kim vurdu ya giderdi harfleri… Kelimelerin sol tarafına kurmuştu suretini Ne zaman yazmaya başlasam aklımın hiçliğine çarpıyordu adı…

Suskunluğumu ödünç almıştım geceden… Karanlık büyüyordu yüzümde. Koridorlarıma birikmişti bütün kirli yağmurlar. Sesimde avazı içime karışmış bir adam vardı. Bir bilse arka bahçemde neleri gömdüğümü… Nelere katlanamadığımı…

bu kentte diri cesetler gördüm. Konuşan, acıkan, kusan ve hiç sevmeyen kalpler gördüm. Oysa cesetlerin tek hakkı değimliydi çürüdüğünü bilerek susmak... Susuyorum şimdiler de ve belki de çürüyorum… Bir bankın eskimiş tahtalarına bırakıyorum ağrılarımı. Şiir papirüslerine asıyorum gözlerimi… Ah yüreğim hangi şehrin bayat gününü yedin ki bu kadar acı çekiyorsun?

İki durak vardı. İki gün üç nokta girmişti aramıza. Sen çoktan gitmiştin de benden. Ben kendimi asıyordum sokak lambasına. Boşluğa düşüyordum. Bir tek o adam yetiyordu yetimliğime…

Bayat bir şiir tadındaydı ölüm.

Dizlerime hangi gidişin yokluğu bulaşmıştı da seni terk edemiyordum. Ellerime karışmıştı teninin tuzu ama aramızda koca bir yıkıntının faili vardı. Enkazı kaldırılmamış çocuk gülüşümle uğurluyorum seni karşı kıyılara. Demir gemilerim batıyor nemli gözlerimde. Kirpiğimi martısız denizlerde tuza batırıyordum…

Parmak izlerinde seni arıyordum.

Demli bir çayın koyuluğuna uzanıyordu dudaklarım.
    Paldır küldür düşüyordun aklımdan.
    İçimde bu kadar çokken dışıma az geliyordun…
    En olmadık yerde inanıyordun yalanıma…
    En olmadık kentte en olmadık sokakta en derinime düşüyordun.
    Mahremini saçlarımda gizlediğim o adam sendin. Seni sevmeler ütopyasında hiçe vuruyorken zaman bekle ve gör seni nasıl sustuğumu…

alinti

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşm harika bi paylaşm olmuş.... bayıldım yazıya tek kelimeyle..teşekkürler...

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Rica ederim okudugun ve yorumladigin icin ben cok tesekkür ederim o duygu dolu yüregine

Mahremini Saçlarımda Gizlediğim Adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  2. Acının Gizlediği Armağan

Acının Gizlediği Armağan

Bir gün okyanusta yol alan bir gemi kaza geçirerek battı. Gemiden sağ kurtulan adamı, dalgalar küçük, ıssız bir adaya kadar sürükledi. Adam ilk günler kendisini kurtarmasını için Allah'a yakardı ve yardım bulurum umuduyla ufka baktı. Ama ne gelen oldu, ne giden... Daha sonra rüzgardan, yağmurdan ve zararlı hayvanlardan korunmak için ağaç dallarından ve yapraklardan bir kulübe...
  3. Tolgahan Sayışman'ın Herkesten Gizlediği Hastalığı

Tolgahan Sayışman'ın Herkesten Gizlediği Hastalığı

tolgahan sayışman hastamı hastalığı ne kansermi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Mankenlikten oyunculuğa transfer olan ve Lale Devri dizisinde Seranay Sarıkaya ile boşrol oynayan genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman hastaymış melekler...Hastalığını herkesten sır gibi saklayan genç oyuncuya acil şifalar diliyor ve haberin detaylarına geçiyorum... İşte...
  4. Gelin Adayı Meleklerimiz İçin Modern Şık Gelin Saç Modelleri 2012

Gelin Adayı Meleklerimiz İçin Modern Şık Gelin Saç Modelleri 2012

Modern Gelin Saçı Modelleri 2012 Gelin Saçı Örnekleri Modern modern gelin saç modelleri 2012 Duvağınız uzun olsun ya da olmasın, gelinliğinizi tamamlayan yegane unsur hiç kuşkusuz gelin saçıdır melekler :) Saçın insana nasıl büyük bir hava kattığını düşünürsek, gelin saçının da gelinliği tamamlamada ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. Özellikle sade bir gelinlik modeli için...
  5. Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

kadınların sırları kadınların gizledikleri kadın erkek ilişkileri Biz bayanların alışverişe olan tutkunluğu malum... Bazen bu alışverişler sonrası aldıklarımızı eşimize göstermekten zevk alsakta bazılarımız ise alışverişte aldıklarının birçoğunu gizlemeyi tercih ediyor. Yaplan araştırmalara göre kadınların alışveriş konusun da erkeklerden gizlediği gerçekler ise şunlar; İngiltere'de...

Sayfayı Paylaş