gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

mahremiyetlik sözkonusu mu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü mankenlerden Elif Ece Uzun'dan ilginç bir yaklaşım.........
    PLAYBOY'DAN TEKLİF ALSAM SOYUNMAM!
    PODYUMLARIN SARIŞIN GÜZELİ ELİF ECE UZUN, “PLAYBOY’A VE ERKEK DERGİLERİNE POZ VERMEM” DEDİ....

Ekonomik krizden kârlı çıktı ğını söyleyen Uzun, birikim yaptığını ve araba aldığını açıkladı. Bikini ve iç çamaşırı defilelerin de yer almadığını belirten Uzun, “Bikinili pozlar beni rahatsız ediyor. Bu benim hayat tarzım. Herkesin doğruları farklıdır. Yaptığım iş takdir edilseydi, sınırlarım olmazdı ama bu şartlarda soyunmam. Playboy'a ve erkek dergilerine poz vermem” dedi.

BANA ‘GİT RAHİBE OL’ DİYORLAR

Bazı meslektaşlarından, soyunmadığı için ilginç tepkiler aldığını anlatan Uzun, “Gitsin rahibe olsun diyorlar ama olmayacağım. Dünya starı olsam yine soyunmazdım. Mankenlik zaten soyun mayı gerektirmiyor” şeklinde konuştu.

mahremiyetlik sözkonusu mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. seviyor mu..sevmiyor mu..

seviyor mu..sevmiyor mu..

seviyor sevmiyor testi seviyor mu sevmiyor mu testi sevip sevmediğini anlama sevdiğim kişi beni seviyormu seviyo sevmiyo Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği...
  3. Seviyor musun? Sevmiyor musun?

Seviyor musun? Sevmiyor musun?

Şimdi sana soruyorum Seviyormusun Sevmiyormusun????
  4. Salon mu Banyo mu?

Salon mu Banyo mu?

2012 Banyo dekorasyon modelleri Banyo dekorasyon örnekleri O kadar modern ve şık tasarımlar var ki görünce hayran kalmamak elde değil. Bu seçkin zevklerin tercihi özel tasarım banyoları görünce de çok beğendim. Ama sanırım ben bunları kullanmaya kıyamam:) Sizce de salon kadar şık olmamış mı bu banyo modelleri ?
  5. Banyo mu salon mu?

Banyo mu salon mu?

lüks banyo dekorasyonu şık banyolar Salon gibi dekore edilmiş banyo dekorasyonunu ben biraz abartılı bulsam da mutlaka beğenen kişilerde olacaktır. Balon perde ve dekoratif objeler kulanılarak dekore edilmiş şık banyo örneği her daim şıklığı sevenler için tasarlanmış.

Sayfayı Paylaş