gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahşer

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Mahşer yerini görmek sırları gizlemeye, yoksulluktan sonra zenginliğe, sözünü yerine getirmeye, korku ve üzüntüden kurtulmaya; Mahşeri görmek bazen hidayet ve tövbeye, geliri az ama şerefli ve önemli bir göreve, güzel ve bekar kadına delalet eder.

Mahşer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MahŞer...

MahŞer...

mahşerde ilahi adalet terazisi ilahi adalet terazisi Yüce Allah buyuruyor: "O gün dünya, başka bir dünyaya dönüştürülecek ve gökler de (başka düzene dönüşecek)." (İbrahim, 48) Yerlerin ve göklerin yeni düzenlenmesinde, dünya ile güneş birbirine çok yakın olacak ve güneş sürekli mahşer yerinin bulunduğu bölge üzerinde bulunacak. Mahşer günü zorlu bir gün olacak!...
  2. Doğuş - Mahşerde

Doğuş - Mahşerde

Bu dünyadan göçtüm ise Kalbimi sana bıraktım Bilinmeyen yerdeyim Senin hayalindeyim Kıymetini bilemedim Sana bir defa dokunmak için Ömrümü veririm Bin defa yıkılmadan mahşerde Bu sensiz kaçıncı sabah bilmiyorum Yağmur olup şehre düşüyorum Bazen bir cama bazen bir yaprağa Bazen gözyaşın oluyorum
  3. Emirkan - Mahşere Kadar

Emirkan - Mahşere Kadar

İster hüzünlü ister kederli Yada boynu bükük yüreği dertli Sabahlar olmadan umudu kırmadan halledelim bunu dertliyim Dertli Kıralım zincirleri ve kötü günleri Unutalım artık derdi kederi Vakit geçirmeden halletmeli Boşverin herşeyi dinleyin beni Bu akşam eğlenelim sabaha kadar Bizim dostluğumuz ölene kadar X 2 Bu dertler kederler nereye kadar Aşkımız sevgimiz mahşere kadar...
  4. Mahşere kalmasın hesabın

Mahşere kalmasın hesabın

Susma, beni uçurumlarda kendim ağlıyor bulmuşken susma ne olur. En bildiğin öfkeleri cümleler halinde haykır. Alevle yakılmış kelimelerinin biri bitmeden diğeri saplasın ciğerlerime. Her kelimen ayrı bir hançer acısı versin yüreğime. Patlamaya hazır azgın dalgaları üzerine giyinip çaresiz kıyılarıma vur. Vur, vurabildiğin kadar. Diş geçiremediğin en yakın insana karşı yıllarca...
  5. **mahşere 5 kala**

**mahşere 5 kala**

mahşere 5 kala mahşere 5 kala şarkı sözü by zalim beş sözleri karanlık gecemde çöktü hatıralar önüme duygulandım vede yazdım bu satırlar dünüme çektin gittin anlamadım bakmadın ki yüzüme sen olmadan fark edermi yaklaşırım ölüme gönül bahçemin gülüydü...şimdi nerde? seviyorum derdi hep her seferde anladım geçte olsa yalan sevgilerle kalbim kırık dökük parçalarsa şimdi...

Sayfayı Paylaş