gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Bu Sevda Bitmez

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ben yasaklara değil sevdalara yenildim Ben yıllara değil yalnızlığa yenildim Ben hayata değil tek sana yenildim
    Benim sana olan bu sevdam bitmez

Zincirlere vursalar
    Zamanı durdursalar
    Sırtımdanda vursalar
    Bu sevda bitmez

Benim sevdiğim kadar kimse seni sevemez
    Benden başka hiç kimse uğrunda ölemez
    İstersen çek git eller kıymetini bilmez
    Benim sana olan bu sevdam bitmez

Mahsun Kırmızıgül - Bu Sevda Bitmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Bitmez Sevda

Dj Akman - Bitmez Sevda

seni sectim bebegim yaniyorum askina seni sectim cicegim kokunla hep sonsuza bu kalp deli gibi hasta alevler icinde sana uzat elini bak bana benim icin bitmez sevda bir yol sectim gunesi batmayacak bir gul buldum koklayinca solmayacak kalbim atiyor sevenime bagli kalacak yemin ettim kaderim boyle yasayacak seninle omur boyumu bitirmek isterim yanan atesim gul kokan bebegim senin icin...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Evlenmem

Mahsun Kırmızıgül - Evlenmem

Anam bana kız beğenmiş Evlenmem evlenmem Gtmiş görmüş hem istemiş İmanıma evlenmem Dedi oğlum bu kız güzel Evlenmem evlenmem Çok güzel hem sosyetikmiş İmanıma evlenmem Ah evlenmem evlenmem Vallahi evlenmem Bu genç yaşta kendimi İnan heder edemem Ne fakiri ne zengini İstemem istemem Gönlü zengin olanı E isterem isterem Ne uzun ne kısasını İstemem istemem Aklı başta olanını E isterem...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

iki damla yaş düşüyor, gözlerimden yanağıma geç de olsa anlıyorum, biri bana biri sana diz çökerken dağlar bana, şimdi taşlar ağlar bana hayatımda bir tek sana yenik düştüm anlamadın ama şimdi bitti artık ağlayışım bitti artık yalvarışım bitti artık büyük aşkım, bitti artık ah benim yürek sızım ah benim gönül sızım ben de artık yalnızım bitti artık bak takvimler yalnızlığı...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

mahsun kırmızıgül başkoydum yedi iklim, dört mevsimde Adını bahar koydum Sen varsın hep düşlerimde Adını umut koydum Yaş oldun hep gözlerimde Adını sevdam koydum Sen yarınım, sen umudum Bu yola ben başkoydum Başkoydum bu sevdaya Sözüm söz dönmem asla Seviyorum beni anla Ölsem de kalsam da başkoydum __________________
  5. Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

ağlama sen akor masum kırmızıgül ağlama sen Yeller gibi estim durdum Gül gibi soldum Yalnızlıgın türküsünü Ben senden çaldım.. Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. Sevdaların duragında Hep yalnız kaldım Yalnızlıgın korkusuna Hep sensiz daldım Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. __________________

Sayfayı Paylaş