gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mahsun Kırmızıgül Cansu Dere'yi İkna Edemedi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül haberleri, cansu dere haberleri, mahsun kırmızıgül yeni dizisi
    Sevgili melekler, başarılı oyuncu, yönetmen ve türkücü Mahsun Kırmızıgül yeni dizi projesi "Firuze" için Cansu Dere'yi bir türlü ikna edemedi. 1 ay boyunca Dere'yi ikna etme çabaları süren Kırmızıgül, iddialara göre artık pes etti ve başka aktris arayışına girdi. İşte haberin detayları...

mahsun-kirmizigul.jpg

Mahsun Kırmızıgül Cansu Dere'yi İkna Edemedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Daye

Mahsun Kırmızıgül - Daye

mahsun kırmızıgül le daye mahsum kırmızıgül le daye mahsun masum masum Bu başıma gelenleri sayamam Hiçbir kalbi kırmamışım kıramam Yokluğunda yandı gönlüm kavruldu Daye sana doymamışım doyamam Yaban elde neler geldi başıma Düşündükçe aklar düştü saçıma Hep zalimler çıktı benim karşıma Zulümlerden geliyorum le daye Uzaklardan geliyorum le daye Ölümlerden geliyorum le daye Belalardan...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Bırak Ellerimi

Mahsun Kırmızıgül - Bırak Ellerimi

Gidiyorum çaresizim Yalvarırım ellerimi bırak Böyle biranda sanmaki hissizim Gidiyorum içim burkularak Birak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi Nasıl istiyorum birbilsen öpmeyi Şarkı olurum bir gün seslenirim sana Uzaklardan yıldız olur görünürüm Gökyüzünün karanlığında Ne olur ne olur ne olur bırak __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Bir ruzgarda kirilacak dalmiydim Ben aglarim ben yanarim kime ne Ahh cekmeden yikilacak dalmiydim Yaz gelmeden kislar dustu gönlume(x2) Kader örmus aglarini azar azar Calmis bir bir yillarimi azar azar Yandi gönlum yuz yerinden azar azar Tuketmisler hayatimi azar azar(x2) Dört yanima vefasizlar sarilmis Umutlarim gupe gunduz calinmis Bilmiyorum kime hesap sorayim Garip gönlum bana bile...
  4. Behzat Ç. Fanatikleri Cansu Dere'yi Beğenmedi!

Behzat Ç. Fanatikleri Cansu Dere'yi Beğenmedi!

behzat ç., cansu dere, yeni sezon, 2011, yeni oyuncu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz gün yeni sezonda Behzat Ç. dizisine Cansu Dere'nin transfer olacağı konusunda ki haberi yayınlamıştık. Bu haber Behzat Ç. fanatiklerini hiç memnun etmemiş anlaşılan.. Sezonun fenomen dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin sinema filminin çekimleri başlamadan...
  5. Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

mahsun kırmızıgül, 2011 haberleri, sevgilisi, hakkında konuştu detayları burada arkadaşlar Magazin basınında dün ki haberlerde, yeni sevgilisi ile resimleri çarşaf çarşaf yayınlanan Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozmuş Melek'lerim. Bakalım mahsun neler konuşmuş:) Geçtiğimiz gün Göcek’te yabancı bir güzelle sarmaş dolaş görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, eski aşkı Mine Cangal’ın ağır sözlerini...

Sayfayı Paylaş