gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Gel Beriye

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Perdesi siyah perde Ben öleyim vay vay Yeni düstüm bu derde
    Ben kurbanim vay vay

Kabahat sende degil
    Ben öleyim vay vay
    Gördüm göreli seni
    Yürekten vurdu beni

Geleceksen gel artik
    Yeter kandirma beni
    Gel beriye gel
    Atesim yükseldi

Gel söndür güzel
    Pencerede duran yar
    Ben öleyim vay vay
    Bayram geldi dolas yar

Ben kurbanim vay vay
    Kurbansiz bayram olmaz
    Ben öleyim vay vay
    Kurban olam sana yar
    Ben öleyim vay vay

Mahsun Kırmızıgül - Gel Beriye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Fırat Gibi

Mahsun Kırmızıgül - Fırat Gibi

mahsun kırmızıgül fırat gibi mahsun fırat gibi eser rüzgar deli deli gönlüm rüzgarlardan yalnızım ben ağrı Eser rüzgar deli deli Gönlüm rüzgarlardan deli Basimda bir sevda yeli Eser o yana bu yana Yalnizim ben agri gibi Suskunum ben dersim gibi Deliyim ben firat gibi Gezsem dolassam dünyayi Gökteki yildizi ayi Gönlümün çiçeksiz dali Yatar o yana bu yana __________________
  2. Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Bir çiçek gibiydin taze dalında Rengine doymadan bırakıp gittin Sonnahar gelmeden rengin solmadan Ayrılık yeline kapılıp gittin Gittin de benim belimi büktün Şimdi dokunsalar ağlayacağım Ardından karalar bağlayacağım Nasılsın deseler ağlayacağım Bu gurbette neler geldi başıma Zehir kattın ekmeğime aşıma Doyamadan şu gencecik yaşıma Ayrılık yeline kapılıp gittin __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül - Belalım

Mahsun Kırmızıgül - Belalım

belalım notaları belalim notalari masum kırmızıgül belalım belalim nota mahsun kirmizigül nota Yine hasretli bir güne Giriyorum hayalinle Aklımdan çıkmıyorsun belalım Sensiz geçen akşamlarda Yine başım belalarda Mutlumusun oralarda belalım Belalım Yaban çiçeğim Belalım Aşkım gerçeğim Belalım Tek sevdiceğim Belalım ah... yaralım Sevdiğim dert ortağımsın Hazanımsın baharımsın sen benim tek...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Aşk

Mahsun Kırmızıgül - Aşk

Leylayi aratan benim Askim adim asktir benim Sevdayi yaratan benim Askim adim asktir benim Ferhata dagi deldiren Yunusu dere dagdiran Gah aglatip gah güldüren Askim adim asktir benim Bülbül olup gülde öten Mecnun olup çölde yatan Gah aglatip gah güldüren Askim adim asktir benim Yusufla zindana düsen Ceburla firinda pisen Nice güzeli perisan eden Adim asktir benim Kutsal olan aska dair Ver...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Annem Annem

Mahsun Kırmızıgül - Annem Annem

masum kırmızıgül annem annem mahsum kırmızıgül ben ne acılar çektim masu masu kırmızı gül Bu gurbetin geceleri Soğuk olur çekilmez Yalnızların ne derdi var Yaşamayan bilemez Bu gurbetin geceleri soğuk olur çekilmez gariplerin ne derdi var yaşamayan bilemez Annem annem Ben ne günler gördüm Annem annem Ben ne acılar çektim Annem annem Çok yalnız üzgünüm Annem annem Üşüyorum kimler sarsın...

Sayfayı Paylaş