gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Gözleri Fettan Güzel

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gözleri var karadan Haktir bizi yaradan Bir gün görmesem seni
    Basim almam beladan
    Gözleri fettan güzel
    Derde dert katan güzel
    Elinden nere gidim ah
    Bize ser satan güzel
    Gözleri biçim biçim
    Bilmem nedir suçum
    Sen beni berdar ettin
    Bir ela gözlü için
    Gözleri fettan güzel

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mahsun Kırmızıgül - Gözleri Fettan Güzel
    bu sarkida guzel emegine saglik canim,sevgiler

Mahsun Kırmızıgül - Gözleri Fettan Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Emmioğlu

Mahsun Kırmızıgül - Emmioğlu

Bu kadeh senin serefine emmioglu Otürküyü bir daha çal yine çal Karsi dagi duman aldi sis aldi Uzun ömrüm yar yolunda kisaldi Sazina vuram eline kurban Allahina kurban emmioglu Bende bu daglarin nesine geldim Melesir kuzular sesine geldim Bir garip ölmüste yasina geldim Geldim emmioglu Gözleri simsiyahti emmioglu Bende ona tutulmustum yanmistim Kanatli kapinin demir sürgüsü belik...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Daye

Mahsun Kırmızıgül - Daye

mahsun kırmızıgül le daye mahsum kırmızıgül le daye mahsun masum masum Bu başıma gelenleri sayamam Hiçbir kalbi kırmamışım kıramam Yokluğunda yandı gönlüm kavruldu Daye sana doymamışım doyamam Yaban elde neler geldi başıma Düşündükçe aklar düştü saçıma Hep zalimler çıktı benim karşıma Zulümlerden geliyorum le daye Uzaklardan geliyorum le daye Ölümlerden geliyorum le daye Belalardan...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Bırak Ellerimi

Mahsun Kırmızıgül - Bırak Ellerimi

Gidiyorum çaresizim Yalvarırım ellerimi bırak Böyle biranda sanmaki hissizim Gidiyorum içim burkularak Birak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi Nasıl istiyorum birbilsen öpmeyi Şarkı olurum bir gün seslenirim sana Uzaklardan yıldız olur görünürüm Gökyüzünün karanlığında Ne olur ne olur ne olur bırak __________________
  4. Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Bir ruzgarda kirilacak dalmiydim Ben aglarim ben yanarim kime ne Ahh cekmeden yikilacak dalmiydim Yaz gelmeden kislar dustu gönlume(x2) Kader örmus aglarini azar azar Calmis bir bir yillarimi azar azar Yandi gönlum yuz yerinden azar azar Tuketmisler hayatimi azar azar(x2) Dört yanima vefasizlar sarilmis Umutlarim gupe gunduz calinmis Bilmiyorum kime hesap sorayim Garip gönlum bana bile...
  5. Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

mahsun kırmızıgül, 2011 haberleri, sevgilisi, hakkında konuştu detayları burada arkadaşlar Magazin basınında dün ki haberlerde, yeni sevgilisi ile resimleri çarşaf çarşaf yayınlanan Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozmuş Melek'lerim. Bakalım mahsun neler konuşmuş:) Geçtiğimiz gün Göcek’te yabancı bir güzelle sarmaş dolaş görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, eski aşkı Mine Cangal’ın ağır sözlerini...

Sayfayı Paylaş