gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

'Beyez Melek' filmiyle sinemada başarıyı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı. Önceki gün Sivas'ın Gölava ilçesinde sahne alan ünlü şarkıcı, "Beyaz Melek çok sevildi. Yakında yeni bir projeyle tekrar karşınıza çıkacağım" dedi. Sivaslılar'ın büyük ilgi gösterdiği Kırmızıgül, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.

Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Başroldeyim

Mahsun Kırmızıgül - Başroldeyim

ruzgar gıbı geldı gectı yıllarım, aynada kendımı tanıyamadım. son bulacak bır gun benımde hayatım, bu fanı dunyada misafirim ben. basroldeyım her sahnede, yanımdakı dostlar nerede?(hic dostum yok hepsi sahte.) dunya denen bu alemde, yalnızları oynuyorum. bir anam var bir cocugum, bir mechule gidiyorum. hayat denen bu oyunda, yalnızları oynuyorum. nice feryat gizli...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Aman Merazıma

Mahsun Kırmızıgül - Aman Merazıma

Aman mezarımı yol üstüne kazsınlar Aman tevkilimi baş üstüne koysunlar oy oy Vala burdan gelen geçen yolcular Aman aman aman Vala burda bir garip oldu desinler oy oy Aman çetindir ölüm ölüm Kardaş çetindir ölüm ölüm Getirin nazlı yavrumu görüm Ben garibem nasıl edim Kimsesizem nere gidem Yaralıyam ben oy oy __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri 'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! .. 77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma'...
  4. Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

İzleyin, izlettirin, izlesinler :) Toplumsal bir yarada bu denli parmak basılır, şiirsel bir tatda ancak bu kadar güzel anlatılır diyor izleyenler... Türküçülüğünü pek beğenmediğim bir adam Mahsun Kırmızıgül. Ama bu oranda yaptığı filmleri büyük keyifle izliyorum. Bu kadar güzel olur ancak Güneşi Gördüm Filmi... Emek veren zaman harcayan ve oynayan tüm oyuncuları tek tek tebrik ediyorum......
  5. Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

mahsun kırmızıgül mahsun kırmızıgül yeni filmi mahsun kırmızıgül haberleri Sevgili melekler, müzikten sonra sinema dünyasında da kendini kanıtlayan ve “Beyaz Melek”, “Güneşi Gördüm” “New York’ta Beş Minare” filmleriyle 10 milyona yakın gişe yaparak sinema sektöründe sağlam bir yer edinen Mahsun Kırmızıgül, yeni film için kolları sıvadı. Kırmızıgül, senarist ve yönetmen olarak imza atacağı...

Sayfayı Paylaş