gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Kardeşlik Türküsü

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye Yaşamak dururken bu kavga ne diye Dağlar oy oy yollar oy oy
    Dağlar oy oy yollar oy oy
    Kardeş oy oy
    Bir kardeş kardeşi vuruyor ne diye
    Bir ana ağlıyor evladım nerede
    Kardeş oy oy
    Susmuyor silahlar feryat var gecede
    Dinsin bu gözyaşı bitsin bu işkence
    Kardeş oy

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mahsun Kırmızıgül - Kardeşlik Türküsü
    en sevdigim sarki dilimden düsmeyen sarki diyebilirim,ne zamn bana sarki söle deseler bunu derim,baskada bilmem dogru surus emegine saglik canim,herkesi kardesligie cagiralim,,sevgiler

Mahsun Kırmızıgül - Kardeşlik Türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Gülom

Mahsun Kırmızıgül - Gülom

mahsun kırmızıgül hele gülom mahsun kırmızıgül gülom oy oy masum Gülom beni terkedecek, Hasretiyle öldürecek Gülom beni terkedecek, Hasretiyle öldürecek Ben Gülom`dan ayrilirsam kim kalbimi güldürecek. kim kalbimi güldürecek (2x) Hele Gülom oy oy Gülom Gülom Gülom küçücüksun sen oy Gülom hasretinden ölüyorum gel beni kabre koy gülüm Gülom gitti yetim kaldim, hasretine öldüm kaldim 2x...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Evlenmem

Mahsun Kırmızıgül - Evlenmem

Anam bana kız beğenmiş Evlenmem evlenmem Gtmiş görmüş hem istemiş İmanıma evlenmem Dedi oğlum bu kız güzel Evlenmem evlenmem Çok güzel hem sosyetikmiş İmanıma evlenmem Ah evlenmem evlenmem Vallahi evlenmem Bu genç yaşta kendimi İnan heder edemem Ne fakiri ne zengini İstemem istemem Gönlü zengin olanı E isterem isterem Ne uzun ne kısasını İstemem istemem Aklı başta olanını E isterem...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

iki damla yaş düşüyor, gözlerimden yanağıma geç de olsa anlıyorum, biri bana biri sana diz çökerken dağlar bana, şimdi taşlar ağlar bana hayatımda bir tek sana yenik düştüm anlamadın ama şimdi bitti artık ağlayışım bitti artık yalvarışım bitti artık büyük aşkım, bitti artık ah benim yürek sızım ah benim gönül sızım ben de artık yalnızım bitti artık bak takvimler yalnızlığı...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

mahsun kırmızıgül başkoydum yedi iklim, dört mevsimde Adını bahar koydum Sen varsın hep düşlerimde Adını umut koydum Yaş oldun hep gözlerimde Adını sevdam koydum Sen yarınım, sen umudum Bu yola ben başkoydum Başkoydum bu sevdaya Sözüm söz dönmem asla Seviyorum beni anla Ölsem de kalsam da başkoydum __________________
  5. Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

ağlama sen akor masum kırmızıgül ağlama sen Yeller gibi estim durdum Gül gibi soldum Yalnızlıgın türküsünü Ben senden çaldım.. Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. Sevdaların duragında Hep yalnız kaldım Yalnızlıgın korkusuna Hep sensiz daldım Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. __________________

Sayfayı Paylaş