gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mahsun Kırmızıgül Öykü Çelik Aşkı hakkında ki haberler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mahsun Kırmızıgül Öykü Çelik ile Aşkmı Yaşıyor

Mahsun Kırmızıgül Öykü Çelik ile Aşk Yaşıyormu

Şarkıcılığı bıraktıktan sonra, sinema ve dizi sektörüne merak saran, bir çok başarılı filmlere imzasını attıktan sonra Hayat Devam Ediyor dizisi gibi başarılı dizilerle adını duyuran Mahsun Kırmızıgül'ün başarılı haberlerinin yanı sıra bir de magazin dünyasında Mahsun Kırmızıgül yeni aşkı kim gibi haberler ile hayranlarının ilgisini topluyor. İddialara göre Mahsun Kırmızıgül Öykü Çelik aşkı yeşermiş, şimdi gelin Mahsun Kırmızülün yeni sevgilisi haberlerinin detaylarını öğrenelim.

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni yayın döneminde yayınlanacak olan iddialı dizisi “Benim İçin Üzülme”de rol verdiği Öykü Çelik ile yakınlaştığı öne sürüldü.Mahsun Kırmızıgül, iddiaya göre geçen hafta gıda zehirlenmesi nedeniyle hastanelik olan Çelik ile yakından ilgilendi. Hatta Kırmızıgül’ün Hopa’da çekimlerine başladığı dizide Çelik’i oynattığı Bahar karakteri için daha önce Best Model Tuğba Melis Türk’le görüştüğü ifade edildi. Ancak Kırmızıgül, Çelik ile yakınlaşınca fikrini değiştirdi.

Mahsun Kırmızıgül Öykü Çelik Aşkı hakkında ki haberler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

iki damla yaş düşüyor, gözlerimden yanağıma geç de olsa anlıyorum, biri bana biri sana diz çökerken dağlar bana, şimdi taşlar ağlar bana hayatımda bir tek sana yenik düştüm anlamadın ama şimdi bitti artık ağlayışım bitti artık yalvarışım bitti artık büyük aşkım, bitti artık ah benim yürek sızım ah benim gönül sızım ben de artık yalnızım bitti artık bak takvimler yalnızlığı...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

mahsun kırmızıgül başkoydum yedi iklim, dört mevsimde Adını bahar koydum Sen varsın hep düşlerimde Adını umut koydum Yaş oldun hep gözlerimde Adını sevdam koydum Sen yarınım, sen umudum Bu yola ben başkoydum Başkoydum bu sevdaya Sözüm söz dönmem asla Seviyorum beni anla Ölsem de kalsam da başkoydum __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

ağlama sen akor masum kırmızıgül ağlama sen Yeller gibi estim durdum Gül gibi soldum Yalnızlıgın türküsünü Ben senden çaldım.. Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. Sevdaların duragında Hep yalnız kaldım Yalnızlıgın korkusuna Hep sensiz daldım Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. __________________
  4. Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri 'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! .. 77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma'...
  5. Öykü Çelik Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Öykü Çelik Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Öykü Çelik hayatı Öykü Çelik biyografisi Sevgili melekler, bir dönem Tolga Karel ile olan çalkantılı ilişkisiyle gündeme gelen oyuncu Öykü Çelik hayatı hakkında ki bilgiler şöyle... Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 13.07.1987 (22) Fiziksel Özellikler Boy : 170 Kilo : 60 Ten Rengi : Beyaz Göz Rengi : Mavi Saç Rengi : Kumral Bedeni : 38 Ayakkabı No : 39 Sinema ve dizi...

Sayfayı Paylaş