gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül, 2011 haberleri, sevgilisi, hakkında konuştu detayları burada arkadaşlar
    Magazin basınında dün ki haberlerde, yeni sevgilisi ile resimleri çarşaf çarşaf yayınlanan Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozmuş Melek'lerim. Bakalım mahsun neler konuşmuş:)

Geçtiğimiz gün Göcek’te yabancı bir güzelle sarmaş dolaş görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, eski aşkı Mine Cangal’ın ağır sözlerini duyunca suskunluğunu bozdu.

MAHSUN KIRMIZIGÜL BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Üç ay önce ayrıldığı Cangal’ın “Verdikleri pozlar çok basit. Ne tip kızlar olduğu belli, bunu Mahsun’a hiç yakıştıramadım” demesi üzerine sarışın kız arkadaşının kimliğini açıklama gereği duyan Kırmızıgül, şunları söyledi: “Başkalarının sandığı gibi basit biri değil. Biz geçen yıl Cannes Film Festivali’nde tanışmıştık. Kendisi Paris’te yaşayan ünlü bir model ve oyuncu...”

Mahsun Kızmıgül ve yeni sevgilisinin resimleri için TIKLAYIN

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

iki damla yaş düşüyor, gözlerimden yanağıma geç de olsa anlıyorum, biri bana biri sana diz çökerken dağlar bana, şimdi taşlar ağlar bana hayatımda bir tek sana yenik düştüm anlamadın ama şimdi bitti artık ağlayışım bitti artık yalvarışım bitti artık büyük aşkım, bitti artık ah benim yürek sızım ah benim gönül sızım ben de artık yalnızım bitti artık bak takvimler yalnızlığı...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

mahsun kırmızıgül başkoydum yedi iklim, dört mevsimde Adını bahar koydum Sen varsın hep düşlerimde Adını umut koydum Yaş oldun hep gözlerimde Adını sevdam koydum Sen yarınım, sen umudum Bu yola ben başkoydum Başkoydum bu sevdaya Sözüm söz dönmem asla Seviyorum beni anla Ölsem de kalsam da başkoydum __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

ağlama sen akor masum kırmızıgül ağlama sen Yeller gibi estim durdum Gül gibi soldum Yalnızlıgın türküsünü Ben senden çaldım.. Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. Sevdaların duragında Hep yalnız kaldım Yalnızlıgın korkusuna Hep sensiz daldım Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. __________________
  4. Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen Türkiye'ye dönecek mi? Uzun süren sessizliğini bozan hoca merak edilen konulara cevap verdi. Fethullah Gülen şu aşamada Türkiye'ye dönmeye niyeti yok. Ergeknekon davası sanıklarının GATA'ya kendilerini atmasını da "Ergenekon'da bir 'GATA'kulli var" sözleriyle değerlendiriyor. Sabah yazarı Mahmut Övür bazı gazetecilerle birlikte Amerika'da yaşayan Gülen hoca ile...
  5. Mete Okay Sessizliğini Bozdu

Mete Okay Sessizliğini Bozdu

ebru destan mete okay haberleri ebru destan mete okay evlendi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. http://www.meleklermekani.com/magazin/197814-ebru-destan-mete-oktay.html ın 1.5 ay önce evlendiğini biliyorunuzdur melekler :) Mete Okay sessizliğini bozdu melekler. Ailesi Hakkında Çıkan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı. İstenmeyen Gelin oldu bizim survivor güzeli...

Sayfayı Paylaş