gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Yağmurun Sesine Bak

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yagmurun sesine bak Aska davet ediyor Cama vuran her damla
    Beni harap ediyor
    Bu yagmur seni benden
    Alip götüren yagmur
    Askimizi sel gibi
    silip süpüren yagmur
    Her damlada ah ettim
    Hayatimi kahrettim
    Bu kadar yalnizim ki
    Seni nasil kaybettim
    Hayatimi kahrettim

Mahsun Kırmızıgül - Yağmurun Sesine Bak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Sevdim Seni

Mahsun Kırmızıgül - Sevdim Seni

Seni gördüğüm anda Düştüm senin aşkına Nerden çıktın karşıma Sevdim seni çok sevdim Hayat yalnız yaşanmaz Benden ayrı durulmaz Senin gibi bulunmaz Sevdim seni çok sevdim Sevdim seni çok sevdim Artık senden kopamam Gözlerimden atamam Başkasına bakamam Sevdim seni çok sevdim Bir görünüp kayboldun Yüreğime dert oldun İlk sevdiğim sen oldun Sevdim seni çok sevdim __________________
  2. Mahsun Kırmızıgül - Gül Senin Tenin

Mahsun Kırmızıgül - Gül Senin Tenin

Gül senin tenin bende güller icinde kafesdeyim, Vatanim senin yanin bende senin kölenim. 2x Defalarca denedim olmuyor askim ne yaptiysam ben seni unutamadim. Bi söz varya diyorsun gel ayrilalim ben senden vazgecemem isteme yok hakkin. Söyle askim senden uzak ne fark eder nefes almak unutulmak inan bana yok olmak. Söyle askim senden uzak ne fark eder nefes almak vagectim herseyden bak bir...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Herşeyim Sensin

Mahsun Kırmızıgül - Herşeyim Sensin

Böylesine bir sevdayı Sen ellerde bulamazsın Mevlam seni bana yazmış Başkasının olamazsın Sen umudum sabahımsın Sen en temiz günahımsın Alın yazım dualarım Helalimsin ah... Seni sevdim seveli seveli Seni gördüm göreli göreli Seni bildim bileli bileli Herşeyim sensin sensin Herşeyim sensin ah... Tek günahım sevmek sevmek Senin için ölmek ölmek Seninim ben emret emret Herşeyim sensin sensin...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Bu Şehir Senden Yana

Mahsun Kırmızıgül - Bu Şehir Senden Yana

Yürürüm Sokaklarda Sensiz Hatiralarla Hüzün Yagar Aksamlarda Bu Sehir Senden Yana Sen Kez Gönlüm Yine Yollarda Kazanan Yok Inanki Bu Ask Masalinda Sehrin Isiklari Yanip Sönerken Senden Bir Parca Yürür Sokaklarda Sevdigim Bir Kac Sey Düser Aklima O Uzun Saclarin Savur Rüzgarlarda Yoklugunu Avuttum Firtinalarda Bu Sehir Senden Yana Bir Damla Göz Yasi Düser Sensiz Sabahlarda...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Aman Merazıma

Mahsun Kırmızıgül - Aman Merazıma

Aman mezarımı yol üstüne kazsınlar Aman tevkilimi baş üstüne koysunlar oy oy Vala burdan gelen geçen yolcular Aman aman aman Vala burda bir garip oldu desinler oy oy Aman çetindir ölüm ölüm Kardaş çetindir ölüm ölüm Getirin nazlı yavrumu görüm Ben garibem nasıl edim Kimsesizem nere gidem Yaralıyam ben oy oy __________________

Sayfayı Paylaş