gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mahsun Kırmızıgül Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül ün sevgilisi mahsun kırmızıgül yeni sevgilisi mahsun kırmızıgül, yeni sevgilisiyle, tatilde, görüntülendi, resimleri, sevgilisi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Yaz geldi ya meleklerim artık kim kime dum duma belli değil, kaset çıkaracaklar film yapacaklar hep kendilerini ön planlara atabilecek birşeyler buluyorlar. Ne kadar doğru olduğu da tartışılır. Şimdi Mahsun'u pek böyle bir haberle görmek mümkün değil adam prensipli... :) Ama ne olduysa işte oda yakalanmış arkadaşlarım.

Sevgilisi Mine Cangaldan ayrılan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, Göcekin Sarsala Koyunda yeni sevgilisiyle objektiflere sarmaş dolaş görüntülendi. Beyaz Melek ve Güneşi Gördümden sonra geçen sezon New Yorkta Beş Minare filmiyle hasılat rekorları kıran Kırmızıgül, yeni filmi öncesi kız arkadaşıyla mavi tura çıktı. Ünlü sanatçının, çevredekilere aldırmadan sarışın sevgilisiyle öpüştüğü görüldü.

MAHSUNUN YENİ SEVGİLİSİ BURADA aşka bakın meleklerim aşkaaaaa :D:D:D
    :hede::sule:

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İşte yaz geldi bu arakadaşlarımız hafiften pirelendiler, normalde ilişkiye bakacak olursanız belki aylar hatta yıl olmuştur devam edeli ama napıyorlar tam yazın ortasında bombayı patlatıyorlar. Gündemci dümbelekler :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    maksat gündeme gelmek işte

Mahsun Kırmızıgül Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Yeminim Var

Mahsun Kırmızıgül - Yeminim Var

Duy sesimi yemin ederim Yalnız seni sevdim Yalnız seni severim Hiç istemesende Bana yok desende Allah' ım şahit Seni severim Anla beni dinle beni Sende buldum ben sevgiyi Başkasını görmez gözüm Sana verdim kalbimi Parça parça olsun dilim Senden başka yok sevgilim Sensin benim aşkım derdim Ah... Yeminim var yeminim var Senden başka sevemem yar Adını yollara yazdım Bizi bekler yarınlar...
  2. Çağla Kubat yeni sevgilisiyle Çeşme’de görüntülendi.

Çağla Kubat yeni sevgilisiyle Çeşme’de görüntülendi.

çağla kubat sevgilisi çağla kubat ve sevgilisi kubatın kim kim ın İşte Çağla Kubat'ın sevgilisi Adı uzun süredir Oktay Kaynarca’yla anılan milli sörfçü Çağla Kubat yeni sevgilisiyle Çeşme’de görüntülendi. Dünya şampiyonası için Alaçatı’da bulunan Kubat, adını açıklamadığı sevgilisiyle Yaya Bar’da eğlendi. Mekandan el ele çıkan ikili, patlayan flaşlar karşısında şoke oldu....
  3. Yeni film çalışmalarına başlayan Mahsun Kırmızıgül oyuncu arıyor

Yeni film çalışmalarına başlayan Mahsun Kırmızıgül oyuncu arıyor

mahsun kırmızıgül yeni filmi 2011 mahsun kirmizigül yeni filmi 2011 kırmızıgül film Yeni film çalışmalarına başlayan Mahsun Kırmızıgül, gittiği Kars Kağızman'da halkın büyük ilgisiyle karşılaştı. Senaryo gereği bacağı sakat 12-14 yaş arasında bir erkek çocuğu bulursa filme dahil etmek istediğini söyleyen Kırmızıgül, ilçe merkezini sokak sokak gezdi.
  4. Melisa Sözen Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi!

Melisa Sözen Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi!

melisa sözen melisa sözen sevgilisi melisa sözen, yeni sevgilisi, kim, görüntülendi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sevgilisiyle götüntülenenler kervanına oyuncu Melisa Sözen de katıldı. Alişveriş merkezinde görüntülenen çiftin keyifleri gözlerden kaçmadı.Yanında ki kişinin kimliği sorulduğunda Sözen söylemekten kaçındı. Sanki iki gün sonra bir yerden...
  5. Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

mahsun kırmızıgül mahsun kırmızıgül yeni filmi mahsun kırmızıgül haberleri Sevgili melekler, müzikten sonra sinema dünyasında da kendini kanıtlayan ve “Beyaz Melek”, “Güneşi Gördüm” “New York’ta Beş Minare” filmleriyle 10 milyona yakın gişe yaparak sinema sektöründe sağlam bir yer edinen Mahsun Kırmızıgül, yeni film için kolları sıvadı. Kırmızıgül, senarist ve yönetmen olarak imza atacağı...

Sayfayı Paylaş