gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu adamı seviyorum meleklerim. Yaptığı her işte başarı sağlayan, ortalarda pek fazla görünmeden sadece kendi işine odaklanan ender sanatçılardan bir tanesi diye bir http://www.meleklermekani.com/bunla...6202-hayat-devam-ediyor-dizisinin-konusu.html dizisi yayınlanacak startı verilmiş ve bu dizide http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/196205-meltem-miraloglu-kimdir-biografisi-resimleri.html oynuyor. [​IMG]
    Mahsun Kırmızıgül toplumsal yaraları konu alan filmlerinden sonra yeni dizisinde de aynı tarzda çekimler yapacak.

Çektiği sosyal içerikli filmleriyle adından bahsettiren Mahsun Kırmızıgül atv kanalı için çekeceği Hayat Devam Ediyor adlı dizisinde doğuda yaşanan ”küçük gelin” töresine dikkat çekecek.

Doğu Beyazıt, Kapadokya ve Mardin’de çekilecek Hayat Devam Ediyor dizisi için Mahsun Kırmızıgül twitter’dan ”Yetenekli ve genç adaylar Boyut Film’e başvurabilir” diye çağrıda bulundu.

Dizide küçük gelini Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan ve Bir Bulut Olsam dizinde de yer alan Meltem Miraloğlu canlandıracak. Miraloğlu dizide 66 yaşındaki usta oyuncu Rana Cabbar’ın canlandıracağı karakterle evlendirilecek.

Dizinin kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Arif Erkin ve Menderes Samancılar da yer alacak. Kırmızıgül dizinin ilk 4 bölümünde yönetmen koltuğunda oturacak ve sonra yönetmen koltuğunu Hülya Bilban’a devredecek.

http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/196205-meltem-miraloglu-kimdir-biografisi-resimleri.html
    http://www.meleklermekani.com/bunla...6202-hayat-devam-ediyor-dizisinin-konusu.html

Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikret Kuşkan Hayat Devam Ediyor dizisi

Fikret Kuşkan Hayat Devam Ediyor dizisi

fikret kuşkan hayat devam ediyor dizisi mahsun kırmızıgülün yeni dizisi 2011 dizinin konusu hikayesi haberleri burada arkadaşlar. "Babam ve Oğlum" filmi ile yüreğimizi parçalayan usta oyuncu Fikret Kuşkan ekranlarda ki sessizliğine Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi "Hayat Devam Ediyor" da ki bakırcı ustası karakteri ile bu kasım ayında bozacak Melek'lerim. Dizide iki eşli...
  2. Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı

Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı

hayat devam ediyor dizisi oyuncuları konusu mahsun kırmızıgül hakkında bilgiler burda melekler. Sevgili melekler mahsun kırmızıgülün hikayesi yazdığı ve yönettiği muhteşem dizi hayat devam ediyor bu akşam yayınlandı bende izledim diziyii gerçekten oyuncularıyla konusuyla çekimleriylee harika ötesi bir dizi olmuşşş özellikle usta oyuncularınn genç oyuncularla birlikte uyum içinde oynamasıı...
  3. Hayat Devam Ediyor Dizisi Blüm Yorumları

Hayat Devam Ediyor Dizisi Blüm Yorumları

hayat devam ediyor dizisi oyuncuları fragmanı bölüm özetleri burda melekler. Sevgili melekler bildiğiniz üzere hayat devam ediyor dizisi başladı sezona bomba gibi bir giriş yaptıı herkes gibi bende heycanla izliyorum diziyi :D:D dizi bölüm yorumalrını bu başlık altından yapalım evet bu bölüm çok güzeldi bi okadarda acıklıydıı piss hacii nasılda yaktı eviii bide namaz kılıyor kurban...
  4. Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

hayat devam ediyor duvak şarkısı jenerik müziği sözleri hayat devam ediyor şarkısı hayat devam ediyor müzikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren olay olan Hayat Devam Ediyor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler. Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinin özellikle gerdek sahnesi çok konuşulmuştu. Çocuk gelin...
  5. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Bu konu; benim için üzülme dizisi hakkında bilgi vermektedir Mahsun Kırmızıgül yeni bir diziyle yine yönetmenliğini konuşturacak. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde olduğu gibi bu dizide de ilk bölümlerini çektikten sonra yerini başka bir yönetmene bırakacak. Yine bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi olan 'Benim için Üzülme' Karadeniz dramasını konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül'ün ardından dizinin...

Sayfayı Paylaş